Farmasi At Kestanesi

//Farmasi At Kestanesi

Farmasi At Kestanesi

2018-12-15T23:58:51+00:00Yazar |Ürünler|2 Yorum

Farmasi markasının doğal içerikli ürünleri ile birçok sağlık sorununa destek olabilirsiniz. Özellikle markanın rahatlatıcı masaj jeli serileri müşterileri tarafından tam not almayı başarmış, en sık tercih edilen ürünlerdendir. At kestanesinin bir hayli fazla olan faydasını mucizevi bir şekilde insanlara ulaştıran markanın, Farmasi At Kestanesi Serisi ürünleri de bu başarılı seriler arasında gösterilebilir. Seri de bulunan ürünler içerisinde özellikle çift etkiye sahip olacak şekilde formülü güçlendirilmiş olan double effect ürünleri çok daha faydalıdır. Gün sonlarında vücudun tüm yorgunluğunu atmanızı sağlayacak rahatlatıcı bir masaj etkisi de sunan Farmasi At Kestanesi Serisi ile ihtiyacınız olan rahatlamış ve sakinleşmiş vücuda kavuşmanız kolaylaşacaktır.

Farmasi At Kestanesi Serisinde Yer Alan Ürünler ve Ürün Kodları

Farmasi At Kestanesi Serisi üç üründen oluşmaktadır. Büyük boy olan ilk ürün içerisinde at kestanesi, nane, sarı kantaron, esansiyel yağlar ve mentol bulunur. Diğer iki ürün içerisinde de aynı formül kullanılmıştır ancak daha fazla etki oluşturabilmek için gücünün iki kat arttırıldığı görülür. Serinin ürünlerinde hiçbir şekilde parafin, triklosan ve paraben yer almaz. Dermatolojik olarak da uygunluğu test edilmiş olan ürünleri herkes kullanabilir.

Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli 500 ml – 1103011

Dr. C. Tuna At Kestanesi İki Kat Etkili 125 ml – 1106013

Dr. C. Tuna İki Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli 250 ml – 1103180

 Farmasi At Kestanesi Serisinin Sağladığı Faydalar

 • Serinin ürünleri vücutta hissedilen yorgunluğun ve ağrıların hafifletilmesi aşamasında etkili olmaktadır.
 • Özellikle uzun süre boyunca ayakta kalınması ya da uzun mesafeli yürüyüşler sonrasında bacaklarda oluşan yorgunluğu, Farmasi At Kestanesi Serisi ürünleri ile rahatlatabilirsiniz.
 • Rahatlatıcı bir masaj etkisi sunan bu ürünler ile vücudunuz sakinleşecek ve cildinizin canlanarak yumuşadığı hissedeceksiniz.
 • Seri ürünlerini düzenli olarak kullanan kişiler hoş kokusunun da sunmuş olduğu ferahlık etkisinden hoşnut olmaktadırlar.
 • Ürünler vücutta masaj yapılabilecek her bölgede güvenle kullanılabilir.
 • Eğer yorgunluk hissinin fazla olduğu bölgeler olursa buralara sürülen ürün ile hafif bir şekilde masaj yapılması uygun olacaktır.
 • Ürün kullanımı sırasında uygulama yapacak kişinin ellerinin ve uygulama yapılacak bölgenin temiz olmasına dikkat edilmesinde fayda olacaktır.
Satın Al

2 Yorum

 1. Murvet 26 Kasım 2018 at 15:40 - Cevapla

  Çok ayakta duruyorum çalışıyorum akşamları çok yorgun düşüyorum eve . Farmasi at kestanesi ile tanısdığımdan bu yana vazgecilmezim oldu benim .Ayaklarımın altına kollarıma agiran heryerime suruyorum.Cok rahatlatıyor agrimi gideriyor.Tesekkurler Farmasi

 2. Elif tuğçe 9 Aralık 2018 at 20:16 - Cevapla

  At kestanesinde bulunan sinirleri yatıştıran maddesi ile vücutta rahatlama, ağrının kaybolması ile gelen gevşeme, huzur

Yorum Yap