0/50 Puan

Monsieur  EDP Erkek Tıraş Sonrası Losyonu

Ürün Kodu: 1111068

Son yıllarda kirli sakal moda olsa da büyük bir kitlenin hala tabir-i caizse sinek kaydı tıraş olmayı tercih ettiği bilinmektedir. Tıraş erkekler için ciltlerinin tahriş olmasına neden olduğundan bazen sıkıntı olabiliyor. Bu süreçte ilk olarak cildin mikroplardan arındırılması amacıyla geliştirilen tıraş losyonlarının avantajları bir hayli fazladır. Tıraş bıçaklarının berberlerde geçmişte yeterince keskin olmadığı yıllarda, bıçakların önceki kullanımlardan sonra tam olarak dezenfekte edilmesi de mümkün değildi. Tıraş olmanın bahsedilen yan etkilerinden korunması amacıyla geliştirilen losyonlar günümüzde çok farklı seçenekler ile hala erkekler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Talebin fazla olması ürün geliştirme noktasında hız kesmeden devam eden Farmasi tarafından gelecek ay yayınlanacak katalog içeriğinde Monsieur EDP Erkek Tıraş Sonrası Losyonu adlı ürüne yer vermesine olanak sağlamıştır.

Monsieur EDP Erkek Tıraş Sonrası Losyonu Özellikleri

Cildin mikroplardan arındırılması amacıyla tercih edilen tıraş sonrası losyonların kokuları da hem kadınlar hem erkekler tarafından önemsenmektedir. Farmasi etkili dezenfekte işlemi sağlaması amacıyla geliştirdiği losyonda karabiber ve kişniş birlikteliğinin hoş kokusunu da kullanmayı tercih etmiştir. 100 ml olarak ambalajlanan ürün firmanın hali hazırda benimsediği uygun fiyatlı satış politikasına bağlı olarak muadilleri ile kıyaslandığında çok daha ekonomik fiyatlara raflarda yerini alacaktır. Ürün özellikle yeni geliştirilmiş olması ve daha büyük kitleler tarafından denenebilmesi amacıyla başlangıç için çok daha cazip fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Monsieur EDP Erkek Tıraş Sonrası Losyonu Monsieur EDP Erkek Tıraş Sonrası Losyonu ürününün kokusunu oluşturan formüllere bakıldığında benzoin, sedir ağacı ve vetiver dip notalarda dikkatleri üzerine çekmektedir. Kalp notası olarak tanımlanan altın vuruş ise erkek cildine farklı bir ahenk katan tütün, deri ve laden ile tamamlanmaktadır. Üst notalarda ise az önce bahsettiğimiz gibi karabiber ve kişniş ikilisinin oluşturduğu erkeksi bir ton tercih edilmiştir. Hali hazırda uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken ürünü % 30 – 40 aralığında çok daha ekonomik fiyatlara satın alabilmek için Farmasi Üyelik işlemlerini ücretsiz bir şekilde, herhangi bir stok maliyetine gerek kalmadan tamamlayabilirsiniz. Üyelik konusunda aklınıza takılan herhangi bir soru olması durumunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Satın Al