5/53 Puan

Madame EDP Kadın Vücut 

Ürün Kodu: 1103238

Kadınların çok eski yıllardan bu yana kendilerine erkeklere nazaran çok daha fazla bakıyor oldukları bilinmektedir. Her ne kadar erkekler de kişisel bakım konusunda son dönemlerde istekli olsalar da hala kadınlar kadar olmadığını söyleyebiliriz. Kadınların kişisel bakımlarına verdikleri özen günümüzde çok büyük bir pazar oluşturmuştur. Bu pazar içerisinde beklentileri karşılayan çok uygun fiyatlı ürünler temin edebilmek mümkün olduğu kadar sadece belirli bir kitlenin satın alabileceği fiyat aralığında satışta olan ürünler de vardır. Bu yazımızda önümüzdeki günlerde Farmasi Katalog içerisinde yer alacak ve tanıtım metniyle dahi kadınların ilgisini kısa sürede çekeceğini düşündüğümüz Farmasi Madame EDP Kadın Vücut Losyonu hakkında bilgiler vereceğiz.

Farmasi Madame EDP Kadın Vücut Losyonu için merak edilenler hakkında bilgi vermeden önce firmanın fiyat politikası gereği dar gelirli kesime dahi hitap ettiğini söylemeliyiz. Gayet uygun fiyatlarla satışa sunulan ürünleri düzenli kullanımlarda beklentileri karşılıyor olması nedeniyle farklı gelir grupları tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Yani Farmasi marka bilinirliğini fiyat politikası, satış stratejisi ve kaliteli ürün çeşitleri ile gün geçtikçe haklı olarak artırmaktadır.

Farmasi Madame EDP Kadın Vücut Losyonu Özellikleri

100 ml gramaj ile satışa sunulan ürün vücut bakımına özen veren ve bunu kendisi için mutlu olarak kullanan kadınların bir hayli ilgisini çekecek hem modern hem de feminen bir kokuya sahiptir. Kadınların büyük bir çoğunluğu tenlerinde kokularını adeta kıymetli bir süs gibi taşımaktadır. Kokularını bu kadar önemsiyor olan kadınların farklı koku seçeneklerini değerlendiriyor oldukları da bilinmektedir.

Madame EDP Kadın Vücut Losyonu kokusunu her ne kadar yazarak tanıtmak zor olsa da ufak dokunuşlar yaparak sizlerin de fikir sahibi olmanızı sağlamak istiyoruz. Formüllerinde yer alan Ylang – Ylang otu tropikal bir dişilik katmaktadır. Kokudaki dişilik ise ortaya koyduğu şehvet ile yasemin yapraklarının ve misk’in zerafetiyle birleşmektedir. Kokuyu en basit haliyle çiçeksi olarak tanımlayabiliriz. Çiçeksi olma özelliğini ise içeriğindeki ahududu, turunçgiller ve portakal çiçeğinden almaktadır. Ürünün kokusunun feminen yanı amber, misk ve paçuli ile ortaya çıkarılmaktadır.

Satın Al