5/51 Puan

Farmasi % 100 yerli sermaye olmasının ve direkt satış tekniklerini kullanıyor olmasının avantajlarını her zaman için satış fiyatlarına yansıtmayı başarmıştır. Başarılı ürünlerini bu sayede muadil firmaların ürünlerinden çok daha ekonomik fiyatlarla satın alabilmek mümkün olmaktadır. Kozmetik ve temizlik kategorilerinde insanların marka bilinirliğine çok önem verdikleri bilinmektedir. Çok pahalı fiyatlara ürünleri temin ediyor olsalar da alışkanlıklarını pek değişmek istemiyorlar. Bu durumda son dönemlerde marka bilinirliğini artıran markanın da avantajlı konuma geçtiğini söyleyebiliriz. Katalog Fiyatlarından Farmasi Ürünlerini Alın felsefesi ile yola çıkan firma sipariş alt limiti olmadan da ürün temin edebilmenizi sağlamaktadır.

Doğrudan satış teknikleri ile ürün temini yapan firmaların çoğunluğu satış temsilcilerine sipariş alt limiti vermektedir. Belirli limitlerin altındaki ürün siparişlerini işleme dahi almamaktadır. Fakat Farmasi satış politikası gereği böyle bir uygulama kesinlikle yapmamaktadır. Hatta ay içerisinde özellikle hafta sonlarında yaptığı kargo ücretsiz kampanyaları ile insanların çok az adetli alımlarında dahi kargo ücreti ödememelerini sağlamaktadır. Bu da kişilerin Farmasi Katalog fiyatlarından yararlanabilmelerini sağlamaktadır. Katalog içeriğinde yer alan ürünler % 30 – % 40 bandında daha ekonomik rakamlarla satış temsilcilerine ulaştırılmaktadır. Belirttiğimiz indirim oranları ise tek bir ürünün satışında dahi ciddi kar marjlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.Ayrıca geçmiş aylara ve yıllara ait farmasi katalog arşivine burdan erişebilirsiniz.

Farmasi Girişimci olmak ve Farmasi Katalog içeriğinde yer alan ürünleri indirimli bir şekilde alarak katalog fiyatlarından satışını gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Kişinin 18 yaşından büyük olması ve T.C. kimlik numarasına sahip olması bunun için yeterli gelecektir. Girişimci olabilmek adına herhangi bir yatırım maliyetine girmenize gerek yoktur. Farklı firmalarda satış yapmak için insanların geniş bir network yelpazesine sahip olmaları gerekmektedir. Fakat Farmasi de böyle bir şeye marka bilinirliğinin gün geçtikçe artıyor olması nedeniyle ihtiyaç yoktur. İnsanların düzenli kullanım sonrasında ürünlerden bir hayli fazla memnun kalıyor olmaları alımlar çoğunlukla süreklilik kazanmaktadır. Bu durum da insanların firmanın satış temsilcisi olduğunuzu duyduğu anda herhangi bir yakın kurmanıza gerek dahi kalmadan sipariş vermelerine neden olmaktadır.

Farmasi Katalog İndirimli Ürünleri

Farmasi Katalog içerisinde yer alan ürünlerin zaten uygun fiyatlı olduğunu ve kaliteden ödün vermeden bunu nasıl başarıyor olduklarını detaylı bir şekilde anlatmış olduk. Bu fiyatlardan daha uygun fiyatlara ürünleri temin edebilmek, satış yaparak kendi ürünlerinizi çok daha uyguna mal etmek ve hatta geçim kaynağı oluşturabilmek için girişimci olabilirsiniz. Girişimci olduğunuzda firmanın ürünlerini herhangi bir stok maliyetine girmenize gerek kalmadan çok ekonomik fiyatlara temin edebilirsiniz. Haricinde özellikle geliştirme aşaması yeni tamamlanan, müşteriler ile ilk defa buluşturulacak ürünlerde insanların deneme oranlarını yüksek tutabilmek adına çok cazip kampanyalar düzenlenmektedir.

İnternet üzerinden online olarak da ücretsiz bir şekilde edinebileceğiniz Farmasi Katalog sayesinde ürünlerin özellikleri hakkında net fikirler edinebilirsiniz. Bu sayede gerek ihtiyacınız olan ürünü kolay bir şekilde bulma konusunda, gerek satışını gerçekleştireceğiniz ürünler hakkında detay verme noktasında zorluk yaşamazsınız. Her ay güncellenen katalog içeriğinde firma tarafından müşteri geri dönüşlerine, beklentilerine göre kampanyalar da yapılmaktadır. Kampanya ürünlerini geçtiğimiz ay fiyatları ile kıyasladığınızda sözde değil gerçekte indirim yapılıyor olduğunu anlayacaksınız.