3.5/525 Puan

Farmasi Winter El Kremi Vanilya

Ürün Kodu: 1109223

Eller kişinin vitrinidir. Çünkü insanın sürekli kullandığı bir uzvu olması hasebiyle devamlı göz önündedir. Dolayısıyla ellerin çok çabuk kırışması, yotulması, çatlaması, kuruması beklenilen sonuçlardır. İnsanların bu problemlerini kremlerle çözme yoluna giderler. Farmasi, kendisine değer veren ve kişisel bakım yapmadan duramayan kullanıcılarının karşısına Farmasi Winter El Kremi Vanilya ürünüyle çıkıyor. Soğuk havalara karşı bir kalkan özelliği taşıyan kremin çok naif bir kokusu mevcut. Kış aylarında soğuk hava şartlarına maruz kalan ellerin bakımının yapılması önem arz eden konulardandır. Farmasi müşterilerinin memnuniyetlerine karşılık beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sunarak kişisel bakımın temel taşlarını oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Oldukça başarılı ve doğal malzemeler kullanılarak oluşturulan bu ürünlerinden bir tanesi de Farmasi Winter El Kremi Vanilya ürünüdür.

Bu ürün sayesinde kullanıcıların soğuk ve kötü hava şartlarında yıpranmış ciltlerini koruma altına almaları mümkün. Ayrıca söz konusu ürün sayesinde kişilerin ortamlarda daha rahat ve daha özgür bir şekilde hareket etmeleri sağlanmaktadır. Çünkü kişisel bakım bireyin özgüvenini olumlu yönde etkileyen bir uygulamadır. Kullanıcılar, ürünün kullanılması sayesinde pürüzsüz ve parlak görünüme kavuşan ellerini daha kolay hareket ettirirler.

Ürünün Kullanım Şekli

Kişisel bakım kremleri sayesinde gününe renk katan kullanıcılar söz konusu ürünü istedikleri vakit kullanabilirler. Günün herhangi bir vaktinde kullanılabilen krem sayesinde yumuşayan ve zarif kokan bir cilde sahip olunur. Vanilya özleri ve özel içeriği sayesinde cilt ile buluşan krem çok kolay bir şekilde dağılır ve emilir. Kullanıcının beklentisine ve ihtiyacına tam cevap verir. Bu yüzden herhangi bir kremi beraberinde kullanılmasına ihtiyaç bırakmaz. Hızlı emilim özelliği sayesinde yağlı bir yapı oluşturmadan berrak bir görüntü oluşturur. Ciltte adeta bir kalkan görevi görür. Uzun süreli koruma sağlar. El bakımını önemseyen kullanıcıların Farmasi Winter El Kremi Vanilya ürünüyle bir an önce tanışıp kullanması tavsiye edilir.

Ürünün Avantajları

Bütün cilt tipleriyle uyumludur. Fakat en çok kuru ciltlere hitap etmektedir. Bu ürün özel formülü sayesinde birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Bu avantajlarından bazıları aşağıda listelenmiştir.

l Ciltte zarif ve nazik vanilya kokusunu uzun süre sindirerek pozitif bir his uyandırır.

l Cildin yumuşacık olmasını sağlar.

l Cildin nemlenmesinin yanı sıra gençleşmesine yardımcı olur.

l Güçlü bir kişisel bakım kremi özelliği taşır.

l İçerisinde bulunan vanilya özü sayesinde parfümsü kokusu sivrisinek savar özelliğini gösterir.

Ergonomik ve taşınabilir rahatlıkla olduğundan dolayı her zaman beraberinde taşınılması lazım olan bir üründür. Bu sayede soğuk havada herhangi acil bir durumda cildin kurumasını hemen müdahale edilebilir. Gayet uygun fiyatlı ve uzun süre koruma sağlayan bir üründür.

Satın Al