3.8/517 Puan

Farmasi Winter El Kremi Shea Yağı

Ürün Kodu: 1109221

Vitaminler bakımından güçlü antioksidan olan Shea yağı iyi bir nemlendirici kaynağıdır. Farmasi Winter El Kremi Shea Yağı içerisinde barındırdığı vitamin bileşenlerinin zengin formülleri sayesinde kırışıklıklara meydan okur. Shea yağının içerdiği A, F, E ve D vitaminleri sayesinde istenilen nem oranını elde etmek Shea yağı özellikli Farmasi Winter El Kremi için hiç de zor değil. Ciltteki kolajenin, proteinlerin artmasına yardımcı olur. Böylelikle sizlere daha dinç ve dinamik bir cilde sahip olma imkanı verir.

Yumuşak ve hafif bir dokuya sahip olan krem jelimsi bir yapıya sahiptir. İçerisinde barındırdığı maddelerden dolayı emilimi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Krem içerisinde hayvansal bir ham madde bulunmamaktadır. Farmasi genel olarak bütün ürünlerde bitkisel maddeler kullanmaktadır.

Ürünün Kullanım Şekli

Farmasi Winter El Kremi Shea Yağı içerikli nemlendirici özelliği olan kremi bir miktar masaj yaparak uygulanması gerekir. Yuvarlak şekiller çizerek masaj uygularcasına krem sürülmelidir. Kremin içerisinde yer alan zengin faydaları ve besleyici özelliği olan Shea yağı özel bitkisel yağlarla kuru ciltleri nemlendirmeye yardımcı olur. El kremini cilt problemi yaşadığınız diğer bölgelerde az miktarda masaj uygulayarak kullanılması bir sorun teşkil etmemektedir.

Ürünün Avantajları

Shea yağı el kremi faydalarını kremi kullanırken görmek mümkün. Bu faydalardan birkaçı aşağıdadır.

l Ciltte yer alan kırışıklıkları azaltır.

l Kuru ciltleri aydınlatır ve nemlendirir.

l Ciltteki çatlakların azalmasına yardımcı olur.

l Egzama gibi cilt rahatsızlığını çok etkili bir şekilde tedavi eder.

l Akne problemi yaşayan ciltleri tedavi eder.

l Atmosferin, havanın kirliliğinden doğan cilt problemlerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Dolayısıyla parmak uçlarına alınan bir miktar kremi cilde, ellere uygulayarak bu faydaları görmek mümkün. Shea yağı içerikli doğal botanik formülü sayesinde cildin nemlenmesini sağlar.

Ürünün Özellikleri

Soğuk kış aylarının ciltte oluşturduğu hasarları engeller. Böylelikle bu krem için kış aylarının kalkanı denilebilir. Parfümsü bir kokuya sahiptir. Doğal bitkisel malzemelerden oluştuğu için herhangi bir alerjik reaksiyon göstermez. Her cilt tipine uygundur. Fakat özellikle kuru cilde sahip olan bireylerin bu kremi her gün sabah ve akşam bir miktar kullanmaları gerekmektedir.  Böylelikle cildi uzun süreli koruma işlemi gerçekleştirilir. Gün içerisinde sert hava koşullarına rağmen cildi yumuşacık ve aydınlık yapar. Uzun süreli bakım ve onarım sağlayan Shea yağı el kremi sayesinde, kremin sürüldüğü yerlerin yeniden kurumasını, çatlamasını, çatlaklıktan doğan kanamaların oluşmasını engeller. Cildinin parlamasını ve pürüzsüz bir yapıya sahip olmasını isteyen bireylerin bu kremi düzenli bir şekilde kullanmaları gerekir. Bu sayede doğal içeriklerle cildin nem dengesini ayarlayarak, hoş kokusuyla, kremi kullanan kişilerin günlük hayatlarına renk katar.

Satın Al