Farmasi Üye Ol

//Farmasi Üye Ol

Farmasi Üye Ol

2019-01-27T20:26:15+00:00Yazar |Genel|7 Yorum

Farmasi Üye Ol

Kadınlar tarafından yoğun talep aldığı düşünülen kozmetik ürünler günümüzde erkekler tarafından da aynı ilgi ile karşılaşıyorlar. İnsanların bu konuda marka bilinirliğine verdikleri önem bir noktadan sonra yıkılmaktadır. Aynı kalitede, hatta daha kaliteli ürünleri uygun fiyatlı temin edebilmek herkesin ilgisini çekebilecek bir konudur. Farmasi de bu yönde hareket etmektedir. Ülkemizde imal ediliyor olmaları sayesinde ithal ürünler ile aralarında ciddi farklar oluşması insanların başlangıç aşamasında tercih etmelerinin nedenini oluşturmaktadır.

Farmasi satış danışmanı arkadaşların müşteri adaylarını iyi yönlendirmeleri, talep ettikleri özelliklere karşılık gelen ürünlere yer vermeleri sonrasında satış süreklilik kazanmaktadır. Vaat edilenleri yerine getiren ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi ve sonuçların kısa sürelerde gözle görülmesi oldukça önemlidir. Sizler de ama satış yapmak ama kendi ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyatlı temin edebilmek adına Farmasi Üye Ol aşamalarını bizlerin yönlendirmesi ile gerçekleştirebilirsiniz. İlgili panel oldukça kolay olsa da bizlerin yönlendirmesi ile sektöre daha güçlü bir giriş yapabilmek adına irtibata geçmeniz önemlidir.

Firma ürün fiyatlandırmalarını halkımızın ekonomik gücüne uygun şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca bunu katalog yenilemesi yapıyor olduğu her ay daha fazla kişiye ulaşabilmek adına düzenledikleri kampanyalar ile daha da cazip hale getirmektedir. Sizler satış temsilcisi olmak için Farmasi Üye Ol işlemlerini gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Bunu sadece ihtiyacınız olan Farmasi ürünlerini cazip fiyatlarla satın almak için de gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Bu noktada gerçekleştirilen promosyonların detayları hakkında, özellikle tecrübelerimiz ile gelecek aylarda gerçekleştirilecek kampanyalar ile ilgili paylaşımları oluşturduğumuz grup içerisinde yapıyoruz. Bu sayede ürün temini konusunda daha fazla maddi avantaj sağlıyorsunuz.
Sizlere tavsiyemiz kısa sürede maksimum gelir elde edebilmek adına sisteme sıfırdan dâhil olmak yerine yine herhangi bir yatırım yapmadan, herhangi bir kayıp yaşamadan bizlerin tecrübelerinden yararlanmanız olacaktır. Satış temsilcisi olabilmek için herhangi bir stok maliyeti yapmanıza gerek yoktur. Hatta ücretsiz kargo avantajı sağlamasının haricinde herhangi bir sipariş alt limiti de yoktur. Bu noktada promosyonlardan yararlanmak ürünler uygun fiyatlı iken daha çok faydalanabilmek adına gereklidir.

Kalite anlamında Farmasi ürünlerini muadil markalarla kıyaslama yapabiliriz. Bu kıyaslamada firmanın ilaç üreten firmaların kalitesine eş değer bir üretim formatı ile çalışmaları dikkatleri çekmektedir. Farmasi satış danışmanı olan arkadaşların dilediklerinde fabrika ziyaretleri yapabiliyor olmaları, çeşitli eğitim programlarında üretim aşamalarının detaylı olarak gösteriliyor olması şeffaf bir işletme anlayışında olduklarını göstermektedir. Farmasi büyümeyi hedeflerken girişimcilerinin de büyümesini hedeflemektedir. Girişimcilerin büyümesinin marka bilinirliğini arttıracak olduğunu bilen firma Farmasi Üye Ol seçeneklerini düşünen insanlar için oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır.

Ürünlerin kalitesine, ilk satış işleminin ardından tekrar satış yapılabileceğine güvenmeleri direkt olarak sipariş esnasında kişilerden herhangi bir alt limit istemiyor olmaları ile dahi görülmektedir. Elbette sipariş paketleme ve kargo işlemlerinin bir maliyetinin olduğu unutulmamalıdır. Zaten düşük kar oranları ile satış yapmaya gayret gösteren firmanın ücretsiz kargo fırsatını yakalamak isteyen müşterileri için belirli bir sipariş limiti belirlemeleri de bu yüzdendir. Sipariş tutarınız hafta içi ve hafta sonu değişmekle birlikle ücretsiz kargo fırsatı için bu dikkate alınmalıdır.

Cinsiyet fark etmeksizin herkese hitap edebilecek ürünleri olan Farmasi firması 2000 ürün çeşidini geliştirmeye devam etmektedir. Her ay yeni bir katalog ile karşımıza çıkan ve uygun fiyatlarına rağmen çeşitli promosyonlar düzenlemeye devam eden firma marka bilinirliğini yüksek reklam bütçeleri oluşturmadan arttırmaktadır. Bunu satış ağı noktasında girişimcilere iyi bir kazanç sağlıyor olması ve ürünlerin kalitesi ile sağlamaktadır.

Farmasi Üye Ol formunu doldurmanız sayesinde satış hedeflemiyor olsanız dahi direkt olarak fırsatların, uygun fiyatlı ürün temin etmenin yolunu açmış oluyorsunuz. Ürün satışı gerçekleştirmek için ürünlerin bilgilerini edinmeniz gerektiği gibi kendi ihtiyaç duyduğunuz ürünlerde de doğru tercih yapabilmeniz için başlangıç seviyesindeki ürün özelliklerini biraz daha ileri taşımanız faydanıza olacaktır. Bu noktada sizlerin Farmasi üst üye seçimine önem vermeniz ve yıllardır sadece bu ürünlere yoğunlaşmamız nedeniyle kazandığımız tecrübelerden yararlanabilmek adına bizlere ulaşmanız doğru olacaktır. Bunun size herhangi bir ekstra maliyeti kesinlikle olmayacaktır.

Farmasi satış danışmanı olduğunuzda karşınıza 3 farklı seçenek çıkmaktadır. İlki yazımızın hemen başında belirtmiş olduğumuz sadece kendiniz için ürünleri uygun fiyatlı temin edeceğiniz, satış hedefinizin olmadığı seçenektir. İkinci seçenek ise kendi ürünlerinizi satın alırken fiyat avantajlarını kullanmanız yanında çevrenizde olan veya Farmasi sayesinde edindiğiniz çevreye ürün satışı gerçekleştirerek elde edeceğiniz gelirlerin olduğu seçenektir. Üçüncü seçenek ise şüphesiz en çok gelir elde edebileceğiniz bölümden oluşmaktadır.

Burada siz kendi ürünlerinizi temin ediyor, insanlara Farmasi ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor ve alt üye ediniyor olacaksınız. Kişinin tek başına yapabileceği satış ne kadar çevresi olursa olsun, bu konuya ne kadar vakit ayırırsa ayırsın elbette sınırlı olacaktır. Fakat sınırlı olmayan sizlerin sisteme dahil ettiğiniz, Farmasi Üye Ol aşamalarını kendi alt üyeniz formatı ile tanımlattığınız kişilerin yapacağı satışlardır. Onlarca hatta yüzlerce alt üye tanımlamanız firma tarafından herhangi bir üst limit belirlenmediğinden sizin çok iyi kazançlar elde edebilmenizi sağlayacaktır.

Farmasi Üye Ol bölümünde sponsor bilgisi alanına sizin bilgilerinizi giriyor olan satış danışma gerçekleştireceği her satış sipariş sonrasında size bir kazanç sağlayacaktır. Kişilerin sponsor bilgilerine sizi yazmasının haricinde Farmasi Girişimci bölümünden kendi bilgileriniz ile sisteme giriş yaparak sizler manuel ekleme de yapabilirsiniz. Bu sayede kayıt esnasında herhangi bir sorun yaşanması durumu minimum seviyeye indirecektir. Kişinin sizleri üst sponsor olarak tanımlamış olmasının ona herhangi bir maddi ve manevi yükü olmayacaktır.

Hatta manevi anlamda sizlerin kazandığı tecrübelerden zaman geçmeden hemen yararlanabiliyor olması onun sistemde başarılı olmasını daha hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Ayrıca başlangıç aşamasındaki ürün özellikleri bilginiz ile üzerinden zaman geçtikten sonraki ürün özellikleri bilginizin aynı olmadığını mutlaka görüyorsunuz. Bu müşterilerinizden aldığınız olumlu / olumsuz geri bildirimler ile sağlanabilecek, kesinlikle para ile satın alınamayacak bir olgudur. Bu tecrübenizi alt üyeleriniz ile paylaşmanız, kişiler ile farklı gruplarda olsanız dahi rakip gibi mücadele etmemeniz kesinlikle markanın daha çok başarıya ulaşması açısından önemlidir.

Entegre tesis formatında 5 ayrı fabrika ile üretim faaliyetlerini yürüten Farmasi birçok firmanın sektörde ihtiyaçlarını da tedarik etmektedir. Dr. Cevdet Tuna tarafından faaliyete geçirilen ve o hayata veda etmesine rağmen onun prensiplerinden ödün vermeyen yöneticileri sayesinde maddi yatırımlarına devam etmenin yanında insana da yatırım yapmaktadır. İnsana yapılan yatırım ise hiç şüphesiz ürünlerin kalitelerini sürekli olarak arttırmaları ile sağlanmaktadır. İster Farmasi ürünlerini satış temsilcilerinden satın alan birer müşteri olan ister Farmasi Üye Ol formunda yer alan bilgileri

doldurarak girişimci konumuna gelin rakiplerinden farklı yönlerine sürekli olarak şahit olacaksınız. Özellikle ürün çeşitlerinin fazla olmasına rağmen her ay güncellenen listelerinde sürekli olarak yeni ürünlere yer veriyor olmaları insanların sektörden beklentilerini takip ederek, yeniliklerin peşinden koştuklarını göstermektedir. Bu da internet ortamında dahi kolaylıkla bulabileceğimiz olumlu Farmasi kullanıcı yorumlarının sürekli olarak artmasına ve marka bilinirliğinin buna paralel olarak yükselmesine olanak sağlamaktadır. Satış grafikleri yükselen trendi bu sayede yakalamaktadır.

Farmasi satış danışmanları rakiplerinden farklı olarak tek seferlik satış yapmaktan daha çok müşteriyi tamamen kazanma beklentisi / hedefi ile hareket ediyorlar. Bu da insanların zaten uygun fiyatlı gördükleri ürünleri düzenli kullanım sonrasında beklentilerinin de karşılanması yolu ile sağlanmaktadır. 2000 adet üzerinde katalog içeriğinde yer alan ürünün özellikleri düşünüldüğünde Farmasi Üye Ol sonrasında insanların bu konuda hemen tecrübe sahibi olduklarını söylemek elbette mümkün değildir.

Bu gerek katalog detaylarının iyi incelenmesi, internet ortamında bizler gibi tecrübelerini yazıya döken kişilerin ve grupların oluşturdukları sayfaların takip edilmesi ve üst sponsor ile sürekli iletişim halinde olarak sağlanmaktadır. Bu noktada üyelik işlemleri esnasında içinde bulunacağınız grubun önemini vurgulamamız gerekiyor. Üst sponsor bilgilerini sistem ile paylaşacağınız kişi sizlere Farmasi konusunda her anlamda bilgi aktarabilecek, yönlendirme yapabilecek kapasitede olmalıdır. Siz kazandıkça onun da kazanacağı ve sizlerin onun doğru yönlendirmesi sayesinde daha avantajlı ticaretler gerçekleştirebileceğiniz unutulmamalıdır.

Firma ürünlerin ulaştığı büyük kitlelerin daha da büyüyebilmesi amacıyla zaten uygun fiyatlı satışını gerçekleştirdiği ürünler için çok cazip fırsat kampanyaları da düzenlemektedir. Burada fırsatların ne kadar dip fiyatlara ulaşılabileceği;

Farmasi Üyesi bünyesinde yer alan formu henüz yeni dolduran girişimciler için takip edilmesi zor bir unsurdur. Fakat üst sponsorun oluşturduğu grupta yapılan paylaşımlar stok yapılmasına normalde gerek duyulmayan firma için stok fırsatı olup olmayacağı yönünde karar verebilmeniz açısından önemlidir. Bazen ürünler tanıtım amaçlı daha önceden veya muhtemelen daha sonradan karşılaşmanız mümkün olmayan fiyatlarla listelenmektedir. Bu da özellikle sürekli tercih edilen ürünlerde sık gerçekleştirildiğinden adetli alım yapıp yapmamak konusunda karar verebilir ve daha çok maddi avantaj sağlamak adına ilk adımı atmış olabilirsiniz.

7 Yorum

 1. Dilek 27 Ekim 2018 at 12:12 - Cevapla

  Farmasi üyesi olup indirim şifreniz ile sayfanıza girebilirsiniz. Tüm kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ay içinde oluşan puanınızla teşvik hediyesi alabilirsiniz. Çok kazançlı bir sistem.

 2. sera 27 Ekim 2018 at 14:24 - Cevapla

  Farmasiye buradan üye oldum. Yandaki üyelik önbaşvuru formunu doldurdum. Çok hızlılar, anında geri dönüş yapıyorlar. Her soruma cevap verdiler. Çok ilgililer.
  Şimdi beğendiğim ürünleri indirimli fiyatlardan alıyorum.

 3. Bydoctore 28 Ekim 2018 at 11:06 - Cevapla

  Üye olunca farmasi ürünlerini indirimli alıyoruz. Peki bizde başkalarını üye yapsak ne gibi avantajlarımız olur. Benim geniş bir çevrem var. Çevremi üye yapsam para kazanabilirmiyim?

 4. […] sahip olmak için ücretsiz üyelik alabilir veya https://farmasi.web.tr/uye-ol/ üzerinden bedava kayıt […]

 5. Ayşe Turfanda 6 Kasım 2018 at 17:32 - Cevapla

  Farmasi ye üye olup kozmetik ürünlerinden %30 sağlık ürünlerinden %40 indirimli alıyoruz. Tüm kampanyalardan yararlanıyoruz. Ay içinde oluşan puanımız la prim alıyoruz.

 6. Derya 8 Kasım 2018 at 13:48 - Cevapla

  Farmasi ürünlerini memnuniyetle kullanıyorum. Kendi ihtiyaclarımı hem uyguna alıyorum hemde türk üretimi olduğu için gönül rahatlığıyle herkese önerebiliyorum

 7. […] FARMASİ ÜYE OLMA […]

Yorum Yap