4.4/58 Puan

Farmasi Transparan Kaş Maskarası

Ürün Kodu: 1301427

Son zamanların en fazla gelişim gösteren kozmetik ürünlerine bakıldığında ilk sıralarda kaş için üretilen ürünler dikkat çekmektedir. Kaş makyajı tüm yüz ifadesini belirgin bir şekilde değiştirdiği için kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında yerini almış durumda. Hal böyle olunca da kozmetik ürün üreticileri ihtiyaca yönelik ürünlerin geliştirilmesi yolunu takip etmiştir. Çok sayıda danışmanı ve müşterisi olan Farmasi markası da bu alanda yaptığı çalışmalar sonucunda diğer kaş makyajı ürünlerine ilave olarak Farmasi Transparan Kaş Maskarası ile kullanıcıları karşısına çıkmıştır. Bu ürün sayesinde hem çok daha kalın ve belirgin kaşlara sahip olunması mümkün olur hem de dışarıdan bakıldığında oldukça doğal kaşlara sahip olunabilir. Farmasi Transparan Kaş Maskarası sayesinde hayal edilen kaşlara sahip olmak ve makyajınızı kusursuz şekilde sonlandırmak artık mümkündür.

Farmasi Transparan Kaş Maskarası Özellikleri Nelerdir?

Kullanıcılar genellikle kaş makyajı ürünlerinin uzun süre dayanamadığı ve sabit kalamadığı yönünde eleştiride bulunurlar. Farmasi Transparan Kaş Maskarası ile tüm bu ezberleri bozmanız mümkündür. Üstelik uzun süre kalıcıdır ve doğalgüzellikte görünen kaşlara kavuşmanızı sağlar. Kaş makyajı sırasında transparan olduğu için renk vermez ve sadece hacim kazandırarak kaşların dolgunlaşmasına yarar. Kaş boyutları ile uyumlu olan özel fırçası sayesinde oldukça kolay bir kullanımı vardır. Uygulama sonrasında kaşlarda ıslaklık ya da yapışkanlık hissi bırakmaz. Akma, dağılma, bulaşma gibi olumsuz etkileri yoktur. Özellikle renkli uygulamalarla kaş doldurma ihtiyacı bulunmayan sadece belirgin ve doğal görünen kaşlara sahip olmak isteyen kişiler için kullanımı çok uygun olacaktır.

Farmasi Transparan Kaş Maskarası Nasıl Kullanılır?

Ürün alışıla gelmiş rimel ambalajına ve fırçasına benzer bir yapıda karşımıza çıkmaktadır. Fırçanın boyutu rimel fırçaları kadar uzun olmadığı ve kaş boyutu ile uyumlu olduğu için uygulama sırasında kolaylık sağlar. Uygulama sırasında öncelikle normal şekilde kaş makyajının yapılması ve üzerine ürün sürülmesi uygun görülür. Ürün uygulanırken kaşların fırça yardımıyla yukarıya doğru taranması gerekecektir. Eğer kaş makyajı yapmadan sadece Farmasi Transparan Kaş Maskarası kullanmak istiyorsanız, kaşların daha hacimli ve belirgin görünmesi için uygulama yapılması mümkündür. Bu sayede kaşların doğal bir şekilde taranmasını ve şekil almasını sağlayabilirsiniz.

Satın Al