3.5/54 Puan

Farmasi Terracotta Pudra 10g

Makyaj malzemeleri kadınlar için olmazsa olmaz denilebilecek derecede önemsenen ürünlerdir. Geçmişten günümüze kadar gelişerek ve çeşitlenerek gelmiş olan makyaj ürünlerine her geçen gün bir yenisi daha eklenerek aramıza katılmaktadır. Makyaj ismi ile andığımız güzelleşme yöntemi bayanların yüz hatlarının ön plana çıkarılmasına yardımcı olan, daha şık ve bakımlı görünmelerini sağlayan bir uygulamadır. Cilt tonunun dengelenmesi, kusurların kapatılması, yanakların ve dudakların renklendirilmesi, gözlere ifade katılması, kaşların belirginleştirilmesi derken birçok farklı ürün ihtiyacı doğmakta ve bu ürünler arasında da her kişiye uygun çeşitlilik aranmaktadır. Özellikle hayatımıza daha çok son dönemlerde giren terracotta ürünler, makyaja oldukça kusursuz bir görünüm kazandırmakta ve abartıdan uzaklaşmış doğal toprak tonlarında ışıltılarla birlikte makyajımıza renk vermiştir. Farmasi markası da terracotta ürünler konusunda etkili çalışmalar yapmakta ve çok başarılı sonuçlar verebilen ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Farmasi Terracotta Pudra 10g, makyajınızı yaparken size büyük bir kullanım kolaylığı sağlayacak sedef ışıltısıyla dolu çok güzel bir üründür.

Makyaj denildiğinde akla gelen ilk ürünlerden birisi olan pudralar, makyajın genel başarısını etkileyen ürünlerdir. Eğer makyajda doğal ışıltıyı seven biriyseniz Farmasi Terracotta Pudrayı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Üstelik markanın dört farklı renkten oluşan terracotta pudra serisine yeni katılan ve çok sevileceğini düşündüğümüz bir ton daha ekleniyor. Farmasi Terracotta Pudra ile sedef ışıltısına sahip göz alıcı güzellikte bir makyajı tamamlamanız mümkün olacaktır. Ürün istenirse pudra şeklinde tüm yüze uygulanabilirken, istenirse sadece allık olarak kullanılıp ışıltı ve renk kazandırılabilir.

Son derece kalıcı olan bu ürün aynı zamanda makyajınızın da sabitlenmesini ve kadifemsi bir güzellik ile makyajınızı sonlandırmanızı da sağlayacaktır. Farmasi Terracotta Pudra ile dilerseniz göğüs bölgesi dekoltesine ışıltı kazandırabilir ve renklendirebilirsiniz. Bu çok amaçlı kullanılabilecek olan özel pudra serisi ile yaz aylarında daha bronz daha ışıl ışıl görünecek ve kendinizi kusursuz hissedeceksiniz. Farmasi Terracotta Pudra siparişi vermek istediğinizde kullanmak istediğiniz renk kodunu mutlaka belirteniz gerektiğini unutmamanızı öneririz. Sahip olmak istediğiniz doğal toprak tonlarındaki Farmasi Terracotta Pudra serisinden sizi yansıtan tonu seçin ve kusursuz kalıcı makyajın tadını çıkarın.

Farmasi Terracotta Pudra 10g

Ürün Kodu: 1302469

Farmasi Terracotta Pudra Kullanmanın Faydaları

  • Ürün toz yapıda ve kadifemsi yumuşaklıkta bir ürün olduğu için uygulaması son derece kolaydır.
  • İstenilen renk ve ışıltının kazanılması için tekrar tekrar fırça darbesine ihtiyaç duyulmaz.
  • Çok amaçlı olması sebebiyle istediğiniz amaca uygun olarak kullanabilirsiniz. İstenirse pudra, istenirse allık, istenirse sadece ışıltısı için bir aydınlatıcı olarak kullanılabilir.
  • Makyajınızı sonlandıracağınız aşamada uygulama kolaylığı sağlar ve makyajınızı sabitlemenize yardımcı olur.
  • Renk tonları doğal toprak tonlarına yakın olduğu için yapılan makyajda hiçbir şekilde abartı olmaz ve son derece şık bir sadelik ortaya çıkarız.
  • İçerisinde doğal sedef ışıtışı bulundurur ve cilde aydınlık kazandırır.
SATIN AL