4/520 Puan

Pudra kadınların makyaj ürünleri arasında en vazgeçilmez olanıdır diyebiliriz. Cildin pürüzsüz görünmesi, kusurların gizlenmesi,  cildin daha mat görünmesinin sağlanması ve yapılan makyajın yüzde sabit kalması amacı ile yüze sürülen güzel kokulu toz makyaj ürünü olan pudra,  aynı zamanda makyajın kalıcılığını da arttırmaktadır. Farmasi Terracotta Porselen Pudra, Farmasi markasının adına yakışır doğallıkta bir formül ile hazırlanmış harika bir üründür. Özel minerallerle zenginleştirilmiş bir formül ile hazırlanan ürün daha cilde sürüldüğü anda doğal bir aydınlık ile kendisini belli eder ve kusursuz bir görünüm sağlar. Cilt tonundaki dengesizlikleri eşitleyerek pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı kolaylaştırır. Farmasi Terracotta Porselen Pudra aynı zamanda yüksek kapatıcılık sağlayan bir üründür. Makyajınızı tamamladıktan sonra cildinizde kadifemsi bir doku oluşmasını sağlar. Uygulama aşamasında cilde eşit dağılıyor olması ürünü vazgeçilmez kılan özelliklerinden sadece bir tanesidir. Ciltte sabit kalması ve uzun süre kalıcı olması sebebiyle kullanıcıları tarafından geçerli not almayı başarabilmiş bir üründür.

Farmasi Terracotta Porselen Pudra ambalajı ile oldukça sade ama bir o kadar şık bir üründür. Yuvarlak bir kutu içine sıkıştırılmış olan toz pudra, tamamen cam olan ve içi görülebilen bir kapakla tamamlanmıştır. Bu tarz ürünlerde içindekinin ne olduğu ve renginin ne olduğu net görülebilsin diye şeffaf kapak kullanılması gerekli görülmektedir ve Farmasi Terracotta Porselen Pudra ile bu sağlanmıştır. Uygulama için daha doğal görünmesinin de sağlanacağı düşünüldüğünden pudra fırçası önerilmektedir.

Farmasi Terracotta Porselen Pudra kuru cilde sahip olan bayanların dahi tercih ettiği bir üründür. BB krem ya da fondötenle kapatılan cilt kusurları eğer pudralanmazsa kalıcılığını koruyamayabilir. Özellikle su bazlı makyaj ürünlerinde fondöten bir süre sonra gözeneklere dolduğu için ciltte son derece kötü bir görüntüye sebep vermektedir.  Bu ve benzeri durumların yaşanmaması için makyajın Farmasi Terracotta Porselen Pudra ile sabitlemesi tavsiye edilmektedir. Üstelik bu ürün transparan olma özelliği ile ciltte bir tabaka oluşmuş hissi de bırakmamaktadır. Cilt tonunuza göre seçebileceğiniz renk tonları mevcut olan Farmasi Terracotta Porselen Pudra, cildinize uyguladığınız anda daha aydınlık ve sağlıklı bir görünüm kazandıracaktır.

Farmasi Terracotta Porselen Pudranın Faydaları

  • Farmasi Terracotta Porselen Pudra ile tende sıcak bir görünüm elde edilir, yüz hatlarının daha yumuşak ve belirgin olması sağlanır.
  • Yapısı yüksek pigmen içermesinden dolayı üstün bir kapatıcılığa sahiptir.
  • İlk uygulama aşamasında bıraktığı ışıltılı görünüm gün boyu devam eder.
  • Gözenekleri kapatmadığı için cildin nefes lamasını sağlar.
  • Farklı seçenekleri ile isteyenlere mat isteyenlere parlak bir görünüm yarattığı için makyaja ayrı bir hava kazandırır.
  • Cildin nemini korumasına izin verir.
  • Fırça ile uygulama yapılması, yüze ve dekolte bölgesine uygulanması uygun görülmektedir.

Kullanım Önerisi

Gün içerisinde sürülen fondötenin sabitlenmesi ya da makyajın tazelenmesi sebebiyle kullanılması uygundur.

Satın Al