3.7/5190 Puan

Farmasi Temmuz 2019 Kataloğu

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen tüm kozmetik ürünlere yer verilen Farmasi Temmuz 2019 Kataloğucazip fiyatlarıyla yine gönüllerde taht kuruyor. Hem basılı olarak hem de online ortamlarda görüntülenecek şekilde paylaşılan katalog detaylarında özellikle yeni ürünler dikkatimizi çekiyor.

Farmasi Kataloğu Yeni Ürünler;

Farmasi Nutricoffee Tahıllı Kahve,

Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı,

Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı,

Farmasi Sun Kiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ,

Farmasi Sun Kiss Bronzlaştırıcı Pudra

Bebeğiniz için en özeli!

Farmasi Dr. C. Tuna Bebek Ürünleri Serisi

Farmasi Dr. C. Tuna  Pişik Kremi,

Farmasi Dr. C. Tuna  Bebek Losyonu,

Farmasi Dr. C. Tuna  Bebek Yağı

Farmasi Dr. C. Tuna Bebek Şampuanı

(Paraben, boya, likit parafin ve silikon içermez)

Sektördeki rakiplerinden ürün çeşitliliği anlamında bir adım önde olmasına rağmen ürün geliştirme çalışmalarına hız kesmeden devam etmeleri marka bilinirliğini olumlu etkilemektedir.

Farmasi Temmuz 2019 Kataloğu içeriğinde hazırlanan ürünlerin helal ürün sertifikası ile sunuluyor olması da büyük bir kitlenin ilgisini çekmektedir. Hammadde anlamında şifalı bitkilerden yararlanılması, tamamen doğal ürünlerle beklenen etkinin kısa sürelerde herhangi bir yan etkisi olmadan alınmasına olanak sağlamaktadır.

Farmasi ürünlerinin kalitesi ve vaat edilenleri yerine getiriyor olması yıllardır elde edilen olumlu müşteri yorumları sayesinde kanıtlanmıştır.

Bu yaz plajların en şıkı siz olacaksınız. Üç renk seçeneği ile farmasi kataloğu içerisinde.

Muhteşem yaz paketi ile tüm cilt türlerine uygun yüksek koruma faktörlü güneş bakım ürünleri katalog içerisinde.

Cildinizin gençlik iksiri için ihtiyacınız olan her şey Age Reversist Bakım Seti özel mıknatıslı kutusunda Farmasi Temmuz 2019 Kataloğuiçerisinde yerini alıyor.

Farmasi Temmuz Kataloğu içeriklerine ulaşmak için online katalog butonuna tıklayıp ayrıntılara bakabilir, istediğiniz ürünlere Farmasi Üyelik Formu doldurarak indirimli sahip olabilirsiniz.

2019 Temmuz Kataloğu