3.7/526 Puan

Farmasi Güneş Koruyucu Losyon

Farmasi güneş koruyucu losyon, içerdiği bitkisel formülü sayesinde, cildinizi korumaya destek olur. Güneşin yoğun olduğu günlerde önerilen güneş koruyucu losyon güneşin zararlı ışınlarına karşı, cildinizin zarar görmesini engellemeye yardımcıdır. Yine güneşin etkili olduğu anlarda karşılaşılan en büyük sorunlardan biri olan güneş lekeleri, bu losyon sayesinde engellenmekte ve cildin sağlıklı bir şekilde güneşe maruz kalması sağlanmaktadır.

Losyon içeriğinde SPF (yüksek koruyucu faktörü) koruyucu olması, cildin sağlıklı bir şekilde korunmasını desteklemektedir.

Farmasi kozmetik tarafından satışa sunulan güneş losyonu, bitkisel ve doğal ürünler ile üretilmektedir. Piyasada bulunan diğer losyonlar gibi, cilt üzerinde yanık veya kaşıntı hissi yaratmamaktadır. Her ten rengine uyumlu olarak kullanılan güneş losyonu 50 ve 30 SPF koruma faktörlü olmak üzere 2 çeşitte üretilmektedir. İçerdiği Aloe vera sayesinde cildinizi ferahlatırken E vitamini ve Gliserin ile de cildinizi nemlendirir.

Ürün paraben ve renklendirici gibi yabancı maddeler içermez.

Güneş losyonu kullanan kişilerin hemen hemen karşılaştığı genel sorun, kullandıkları ürünün cildinizde sivilce oluşturmasıdır. Bu losyon sayesinde, herhangi bir sorun yaşamadan cildinizi sağlıklı bir şekilde koruyabilir ve beslenmesini sağlayabilirsiniz. Farmasi sunscience güneş koruyucu losyonu sayesinde, güneş ışınlarının cildinize zarar vermesini önleyebilir ve istediğiniz kadar güneşlenebilirsiniz.

Uzun süre etkisini sürdüren ürün cildinizin erken yaşlanmasını ve dış etkenlerden zarar görmesini engellemeye de yardımcı olacaktır.

FARMASİ GÜNEŞ KORUYUCU LOSYON 50 SPF

Ürün Kodu: 1115017

Hassas ciltlerin yaşam kaynağı olan Dr. Cevdet Tuna Sunscience Güneş Losyonu 50 SPF, güneşin zarar verici ışınlarından korumakla beraber, yine cildinizin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur. İçerdiği Aloe vera sayesinde, cildinizin esnek ve yumuşak kalmasına yardımcıdır.

Dr. Cevdet Tuna Sunscience Güneş Koruyucu Losyon 50 SPF, içerdiği vitaminler sayesinde cildinizi hem sağlıklı bir şekilde beslemekte hem de güneş ışınlarının zararlı ışınlarından korunmasına fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda nemlendirici özelliği olan ürün, cildinizin üzerinde herhangi bir kaşındırma veya yanma hissi de oluşturmaz. Etkisi uzun sürmekle beraber, suya da dayanıklıdır. Farmasi güvencesi ile satışa sunulan ürün, piyasada ki diğer güneş losyonlarına göre daha doğal ve ekonomiktir.

Tüm cilt yapılarına uygundur. Yüksek koruma faktörlü Farmasi Güneş Koruyucu Losyonu 50 SPF size güneşin UV zararlı ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.

Vücudunuzun dış etkenlere karşı korunması konusunda oldukça başarılı olan ürün basit bir kullanıma sahiptir. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce cilde uygulanması yeterlidir.

Satın Al
Kayıt Ol İndirimli Fiyatlardan Satın Al