3.9/523 Puan

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte tatil döneminde kullanılan kozmetik ürünleri de raflarda ki yerlerini almaya başlamaktadır. Bu ürünlerin başında gelen ve hemen hemen herkes tarafından kullanılan bronzlaştırıcı yağlar, cildin istenildiği rengi yakalamasını sağlamaktadır. Tamamen sağlıklı ve doğal bitkiler ile üretilen bronzlaştırıcı yağ, farmasi kozmetik firması güvencesi ile satışa sunulmaktadır. İçerdiği doğal bitki özleri ile cildinizin bronzlaşmasını sağlayan ürün, diğer kozmetik ürünlerine göre çok daha sağlıklı olduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Farmasi sunscience bronzlaştırıcı yağın önemli bir özelliği, tüm cilt yapısına uygun olması ve insan sağlığına zarar verecek katkı maddesi içermemesidir. Yaygın bir kullanım alanına sahip bronzlaştırıcı yağ, cildinizin sağlıklı bir şekilde bronzlaşmasını sağlarken, uygulandığı cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur, içerdiği vitaminlerle cildinizin ihtiyacı olan E vitaminizi karşılamaya yardım eder.

Farmasi Sunscience Bronzlaştırıcı Yağ Nasıl Kullanılır?

Sağlık bakanlığı tarafından onaylı bronzlaştırıcı yağ, güneşe çıkılmadan önce sürülmesi gerekir. Ayrıca etkisi hemen geçmemekle beraber, uzun vadede koruma sağlar. İçeriği tamamen doğal olması, cildin kaşınmasını ve tahriş olmasını da önlemektedir. Özellikle ten rengi açık olan kişilerin tercih ettiği bu ürün, doğal bir şekilde cildinizin bronzlaşmasını sağlamaktadır. Yapmanız gereken tek şey, elinize aldığınız bir miktar yağı, dairesel hareket ile cildinize sürmenizdir. Etkisini kısa bir sürede gösteren farmasi sunscience bronzlaştırıcı yağı, farklı SPF değerlerinde üretilmektedir. Ürün tüm hassas ciltlerde de kullanılmakta ve kullanıldığı yüzeylerin parlamasını sağlamaktadır. Güneşten gelen aşırı sıcak karşısında, cildinizde yanıkların ve izlerin oluşmasını da engellemeye yardımcıdır. Tatil süreniz boyunca cildinizin tamamen sağlıklı bir şekilde bronzlaşmasını sağlayacaktır.

Hızlı bir bronzlaşma sağlarken, cildinizin de beslenmesini sağlamaktadır. Bu ürün 6 SPF gibi düşük seviye güneş korumalı üretilmektedir. İçerdiği E vitamini ve havuç yağı sayesinde cildinizin nem değerini ayarlamakta ve yine cildinizin yumuşamasını sağlamaktadır. Farmasi sunscience bronzlaştırıcı yağ, cildiniz tarafından oldukça hızlı bir şekilde emilmekte ve düşük seviye koruma sağlamaktadır. Ürünün en güzel özelliği ise, uygulandığı cilt üzerinde yağlılık hissi uyandırmamasıdır. Güneşe maruz kalma süresine göre, cilde 2 saatte bir tekrar uygulanması gerekir. Hem güneşin zararlı ışınlarından korunmak hem de doğal yöntemler ile bronzlaşmak isteyenlerin tercih ettiği farmasi sunscience bronzlaştırıcı yağ, alanında tecrübeli ve sektöre liderlik yapan Farmasi kozmetik firması tarafından tavsiye edilmekte ve bünyesinde üretim yapılmaktadır. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabileceğiniz ürün, güneş bakım kremlerinin görevini de üstlenmektedir.

Birçok kişinin istediği cilt rengini sağlayan bu yağın diğer bir faydası da cildin nemli veya aşırı kuru kalmasını önlemektir. Düzenli olarak kullanıldığı zaman etkisini gösteren yağ, uzun vadede bronzlaşmış ciltleri de korumaktadır. Ayrıca yaz aylarında güneş ışınları tarafından cildinizin gerilmesini ve yıpranmasını da önlemektedir. Ürünün diğer bir yararı ise, erken yaşlanmayı da ortadan kaldırmaya yardımcı olmakta ve kişisel bakımınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ürün Kodu: 1115018

Satın Al
Kayıt Ol İndirimli Fiyatlardan Satın Al