3.5/535 Puan

Farmasi Sun Kiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ

Ürün kodu: 1115022

Yaz geldi ve herkesin aklını aynı sorular kaplamaya başladı. Özellikle kadınlar için son derece önemli olan bronzluk bu soruların başını çekmekte diyebiliriz. Her zaman bronzlaşmak için yeteri kadar vaktimiz olamayabilir ancak bu ışıl ışıl bir bronzluğa kavuşamayacağımız anlamına gelmez. Etkili sonuç veren bir bronzlaştırıcı serisi kullanırsanız gözlerinize inanamayacağınız kadar kısa sürede sağlıklı bir bronzluk elde edebilirsiniz. Farmasi markası diğer tüm ürün gruplarında olduğu gibi bronzluk sağlayan ürünlerinin yer aldığı grupta da son derece başarılıdır. Markanın yeni çıkarmış olduğu Farmasi Sun Kiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ ile istediğiniz ışıltılı bronzluğu elde edebilirsiniz. Yeni ve etkili bir bronzluk arayışında olanlar Farmasi Sun Kiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ ile mutlaka tanışmalı.

Farmasi Sun Kiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ Özellikleri Nelerdir?

Farmasi Sun Kiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ çok az miktarda kullanılacak olmasına rağmen etkili bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır. Şık ve kolay kullanım sağlayan şişe tasarımına sahiptir.  Ürün sıkma başlığının sağladığı avantaj sayesinde ışıltının eşit miktarda dağıtılabilmesi mümkün olur. Farmasi Sun Kiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ, yumuşak bir dokuya sahiptir. Uygulama sonrasında vücutta kesinlikle bir yağlılık hissettirmez. Vücuda uygulandığı andan itibaren hemen kuru bir cilt görünümüne geçebildiği için oldukça başarılıdır. Aynı zamanda etrafa yaydığı müthiş koku sayesinde kendinizden geçebilirsiniz. Cildin hem beslenmesini sağlar hem yumuşak kalmasını sağlar hem de içinde barınan ufak parıltılar sayesinde ışıl ışıl bir bronzluk elde etmenizi kolaylaştırır.

Farmasi Sun Kiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ Nasıl Kullanılır?

Ürün hem kısa sürede sağladığı fayda hem de çok amaçlı kullanılabiliyor olması nedeniyle oldukça avantajlıdır. Tüm vücut için uygulaması mümkündür ancak özellikle dekolte bölgesi, kol ve bacaklarda daha etkili sonuçlar alınmasını sağlar. Kullanım sırasında istenirse direk vücuda uygulanabilir. Arzu edilirse günlük olarak kullanılan bakım kremleri ve ya fondöten ile de karıştırabilir. Birçok bronzlaştırıcı yağın aksine saçlara zarar vermiyor oluşu da ürünü özel kılar. Eğer saçlarınızın da ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız elinize sıktığınız birkaç damla Farmasi Sun Kiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağı saçlarınıza eşit miktarda dağıtabilirsiniz. Bu sayede hem ışıltı kazanır hem de güzel kokunun savrulmasını kolaylaştırmış olursunuz.

Satın Al