0/50 Puan

Farmasi Kozmetik doğallığın ve kaliteli ürünlerin doğru adresidir. Çalışmalarına siz değerli müşterilerinin tercihleri üzerinde devam eden firmanın tüm dünya trendlerini de dikkate aldığı gözlerden kaçmamaktadır. Ülkenin her köşesine rahat bir şekilde ulaşabiliyor olması Farmasi Sivas gibi geniş bir müşteri ağına sahip olan şehirde satışların artarak deva etmesinde etkilidir. Tüketiciler ürün satın alma aşamasında fiyata, kaliteye kolay erişilebilir olmasına dikkat ederler. Farmasi ürünleri için bu bahsedilen üç kriterinde tam olarak geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Bu söylenen ayrıca kullanıcılar tarafından da tasdik edilmektedir.

Farmasi markası için her ay ayrı bir öne taşımaktadır. Kataloglarda yeni ürün tanıtımları ve geliştirilen ürün formüllerine yer verilir. Ürün fiyatları aylık olarak değişiklik gösterdiği için müşteriler almayı düşündükleri ürünlerde indirimleri de takip edebilmektedirler. Farmasi markası yurt içi ve yurt dışında bulunan yaklaşık 400 milyonu aşkın müşteriye aynı anda ulaşma imkânına sahip başarılı bir markadır. Sivas Farmasi müşteri grubu da kendisini bu şanslı tüketici grubu içinde görebilir. Sahip olmak istenilen ürünler danışmanlar aracılığıyla ya da internet üzerinden satın alınabilmektedir.

Farmasi doğrudan satış sistemine üye olup aileye katılan her kişi kendi ürününü kendisi alma hakkına da sahiptir. Farmasi Sivas kullanıcıları da kendileri için üyelik oluşturup bu eğlenceli dünyaya katılabilirler. Farmasi doğrudan satış sisteminde hiçbir katı kural bulunmaz. Üye olan kişilerden belirli oranlarda satış yapmalar beklenmez. Her danışman önce kendi adına indirimli ürün alabilmek için sisteme girer sonrasında isterse satış yaparak gelir elde eder. Satış yapmak istemeyen hiç kimse bunun için zorlanmaz. Eğer he ürünleri kullanayım hem de satış yaparak kazanç sağlarım düşüncesindeyseniz her satılan üründen %30 kar elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz.