3.4/517 Puan

Farmasi Sensational EDP Kadın Parfümü

Ürün Kodu: 1107039

Kişisel bakımlarına önem verenlerin parfüm seçiminde hassas olmaları gerekmektedir. Özellikle kadınlar tarafından dikkatle ele alınan bu konuda insanlar genel tarafından hoşlanılabilecek kokuları tercih ederken, kokuların kalıcılığının uzun süre olması da tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Hem erkek hem de kadın parfümü konusunda beklentileri karşılayan ve adeta sektördeki alışkanlıkları değiştiren Farmasi ürün geliştirme konusunda hız kesmeden devam etmektedir. Farmasi Sensational EDP Kadın Parfümü de kadınların tercih edebileceği seçeneklere dahil edilmiştir. Koku kavramı elbette beğenme noktasında kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Fakat ürünün formül içeriğini ele aldığımızda son derece herkes tarafından tercih edilebilecek seçeneklerin detaylarda yer aldığını göreceksiniz.

Parfüm kokularının kişinin teni ile uyumu son derece önemlidir. Her ne kadar kokusu hoş olsa da bir parfümün farklı iki kişi üzerinde aynı etkiyi göstermiyor olması durumu sık yaşanabiliyor. Bu nedenle genellikle hediye olarak tercih edilen ürünlerde fiyat etiketine bakmak yerine formül detaylarına bakmak daha iyi bir seçim yapabilmek açısından önemlidir. Farmasi Sensational EDP Kadın Parfümü üretimi noktasında firma tarafından alınan sertifikaların ürünün geliştirilmesi noktasında doğaya zarar vermeden hareket edildiğini gösteriyor olması nedeniyle de bu konuda hassas olan bireyler tarafından tercih edilebilirliği artırmaktadır. Mutluluğun dokunuşları sloganıyla Sensational serisinde yer verilen ürün 50 ml gramajıyla şık bir şişe tasarımıyla satışa sunulmuştur.

Farmasi Sensational EDP Kadın Parfümü Özellikleri

Parfüm kokularını kelimeler ile anlatabiliyor olmak elbette zordur. Fakat parfümlerin bir tende nasıl bir his uyandıracağı bilgisini genellikle formül detaylarında tercih edilen ürünler vermektedir. Farmasi Sensational EDP Kadın Parfümü de Farmasi tarafından geliştirilen bir teknikle formül detayları kolaylıkla bulunabilmektedir. Üst nota, alt nota ve kalp notası olarak ayrı olarak detaylandırılabilecek üründe alt nota olarak amber, misk ve sandal ağacı tercih edilmiştir. Üst nota olarak şeftali ve bergamot’un yer aldığı Farmasi Sensational EDP Kadın Parfümünde kalp notası olarak müge çiçeği ve gül esansları yer almaktadır. Bu ürünün tende çiçeksi bir dokunuş vermesine olanak sağlamaktadır.

Satın Al