3.4/543 Puan

Her kadının hayali olan uzun, gür ve sağlıklı saçlar artık hayal değil. Saç bakım ürünleri konusunda son derece hassas olan bayanlar yaptıkları ya da yaptıracakları bakımın saçlarına iyi gelip gelmeyeceği tedirginliğini her zaman yaşarlar. Doğru ürünle doğru bakım yapıldığına her saç daha sağlıklı ve güzel görünür. Bu aşamada seçimlerin iyi araştırılarak yapılması ve mümkün olduğunca Farmasi markası gibi doğal içerik ve öze sahip formüllerle oluşturulan ürünlerin tercih edilmesine dikkat edilmelidir. Dr. C. Tuna’nın Vitalizing serisine ait olan Farmasi Sarımsak & Capixyl Canlandırıcı Bakım Maskesi ile düşlediğiniz mükemmel görünümlü saçlara sahip olmanız artık çok kolay. Ürün içeriğinde bulunan sarımsak özü sayesinde saç derisinin uyarılması ve yeni saç oluşumunun desteklenmesi söz konusu olurken bir diğer yandan da dökülmelerin engellenmesine ve mevcut saç köklerinin daha da sağlamlaşmasına kendi gözlerinizle şahitlik edebileceğinizin garantisini verebiliriz.

Ürün  Kodu: 1108196

Farmasi Sarımsak & Capixyl Canlandırıcı Bakım Maskesi içerdiği sarımsak ve de capixyl özü sayesinde inanılmaz bir canlandırıcı etki uyandırır. Kullanımı tüm saç tipleri için uygun olan bu ürünün özellikle yağlı saçlar üzerinde daha fazla etkisi olduğu söylenebilir. Kolay yağlanan saçlarda kullanım sonrası yağ dokusu bırakmayan özel formülü sayesinde çok seveceğiniz ve asla vazgeçmek istemeyeceğiniz bir ürün olacağı düşüncesindeyiz. Saça bakım yaparken bir yandan da beslenmesine katkı sağlayan bu özel ürün, serinin içeriğinde bulunan şampuan, bakım yağı ve sabun ile birlikte kullanıldığında etkisinin çok daha fazla olacağını unutmayın.

Farmasi Sarımsak & Capixyl Canlandırıcı Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır

Ürünün kullanımı son derece kolaydır. Önerdiğimiz set içerisinde bulunan şampuan ile eğer elinizde yoksa farlı bir şampuan ile yıkadığınız saçlarınızı durulayın. Sonrasında ıslak olan saçlara sadece saç uçlarına gelecek şekilde elinize aldığınız maskeyi uygulayın. Uygulama işlemi bittikten sonra iyice emilebilmesi için 5 dk bekletin. Bekleme işlemi sonrasında saçlarınızı tekrar durulayın. Farmasi Sarımsak & Capixyl Canlandırıcı Bakım Maskesi ve benzer hiçbir maske ürünü saç diplerine uygulanmamalıdır. Saçlarınıza fayda sağlayacağını düşünürken yaptığınız yanlış uygulama yüzünden saçların daha sönük ve kalıplaşmış gibi görünmesine neden olabilirsiniz. Özel ambalajı içerisinde 500 Ml olan Farmasi Sarımsak & Capixyl Canlandırıcı Bakım Maskesi düzenli ve doğru uygulama sonucunda gözle görülebilir bir etki göstermektedir.

Farmasi Sarımsak & Capixyl Canlandırıcı Bakım Maskesinin Faydaları

  • Sarımsak ve Capixyl formülü ile yoğunlaştırılmış olan bu ürün saç köklerinin yeniden canlanmasını ve saçların he zamankinden çok daha parlak görünmesini sağlar.
  • Duştan sonra saçlarda bıraktığı yumuşak etki, saçın taranmasını kolaylaştırır.
  • Matlaşan saçların eski sağlığına kavuşmasına destek verir.
  • İçeriğinde bulunan B-1 vitamini, aminoasit ve kükürt sayesinde etkinin kalıcı olması sağlanır.
  • Saç dökülmelerine ve özellikle koparak dökülmelere karşı oldukça etkilidir.
  • Saçların güçlü ve sağlıklı bir şekilde kolayca uzamasına yardımcı olur.
Satın Al