5/51 Puan

Farmasi Pure Rose Gül Suyu

Ürün Kodu: 1103258

Gül suyu geçmişten günümüze kadar yoğun bir şekilde farklı amaçlarla tercih edilen bir üründür. İnsanların yoğun talep gösterdiği gül suyu için Farmasi de kategorideki profesyonelliğini konuşturmuş ve Farmasi Katalog detaylarında sonunda Farmasi Pure Rose Gül Suyu yerini almıştır. Bu yazımızda ürün hakkında katalog içeriğinde yeni yer alması nedeniyle merak edilen tüm detaylara yer vereceğiz. Ürün içeriğinde Farmasi tarafından geliştirilen detaylardan, ürünün kullanımı noktasında beklentilerinizin karşılanması adına dikkat etmeniz gereken hususlardan bahsedeceğiz. Doğanın canlandırıcı gücünü keşfedin sloganı ile satışa sunulan ürün markanın yüksek bilinirliği ve ürünlerin beklentileri karşılıyor olması nedeniyle çok kısa sürelerde evlerdeki yerini alacaktır.

200 ml gramaj ile satışa sunulan Farmasi Pure Rose Gül Suyu doğal tonik etkisi göstermektedir. Bu sayede cildi nemlendiren ürün cildin ihtiyacı olan doğal nem dengesine kavuşması noktasında da yardımcı olmaktadır. Gün sonunda yüzünüzdeki makyaj kalıntılarının temizlenmesi amacıyla da kullanabileceğiniz ürün ciltteki kirlerin arındırılması noktasında da yardımcı olmaktadır. Ciltteki gözenek boşluklarının sıkılaştırılması sonrasında azalmasına – ortadan kaldırılmasına vesile olan gül suyu saf içeriği sayesinde ciltte ihtiyaç olan beslenmenin sağlanmasına da olanak tanımaktadır. Gösterdiği tüm bu etkiler cildin tazelenmiş bir görüntüye kavuşmasını sağlayacaktır. Saydıklarımız pahalı kozmetik ürünlerinin uzun süreli kullanımında belki görebileceğiniz sonuçlardır. Ciddi anlamda ekonomik olarak temin edebileceğiniz Farmasi Pure Rose Gül Suyu ile bahsedilen başarılarının elde edilebiliyor olması gerçek bir mucize olarak tanımlanabilir.

Farmasi Pure Rose Gül Suyu Kullanımı

Farmasi Pure Rose Gül Suyu kullanımında makyaj pamuğunuzu ıslatmayı tercih edebilirsiniz. Ürün makyaj pamuğunun ıslatılması ile dekolte, yüz ve boyun bölgenize tatbik edilebilir. Ürünün kullanım sıklığını gün içerisinde kullanmaya ihtiyaç gördüğünüz her an olarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Harici kullanım için uygun olan ürünü Farmasi Üyelik işlemlerini ücretsiz bir şekilde tamamlamanız durumunda katalog fiyatlarından çok daha uygun ücretlere temin edebilirsiniz. % 100 yerli sermaye olması, direkt satış teknikleri kullanıyor olması nedeniyle zaten uygun fiyatlarla ürünlerini müşterileri ile buluşturan Farmasi tanıtım amacıyla ilk aylarda gül suyunu çok daha uygun fiyatlarla katalog içeriğinde listelemiştir.

Satın Al