4/59 Puan

Farmasi Pişik Kremi

Ürün Kodu: 1102063

Ebeveynlerin bebeklerinin sağlıkları noktasında kendi sağlıklarından çok daha titiz davranıyor oldukları bilinmektedir. Özellikle sıcak yaz aylarında bebeklerin pişik problemlerinden hem kendileri rahatsız olmakta hem de huzursuz olmaları nedeniyle ebeveynlerini rahatsız etmektedirler. Bu nedenle bebeklerde çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan pişik problemlerinin önlenmesi oldukça önemlidir. Ebeveynler bu konuda piyasada yer alan her ürünü neredeyse fiyatına bakmadan yararlı olabilmesi adına deneseler de maalesef her birinin beklentileri karşılayan sonuçlar veriyor olduğundan bahsetmek mümkün değildir. Bu konuda bebeğin ihtiyacı olanın belirlenmesi ve ailelerin beklentilerinin anlaşılması için uzun süredir çalışmalar yürüten Farmasi markası ürün geliştirme noktasında son işlemleri gerçekleştirerek piyasaya Farmasi Pişik Kremi ürününü sunmuştur.

Farmasi Pişik Kremi Özellikleri

Farmasi hem doğaya hem de insan vücuduna kullanıldığında zararı olmayacak ürünlerin üretilmesi ve satışa sunulması noktasında çalışmalar yürütmektedir. Tercih ettikleri direkt satış yöntemleri neticesinde herhangi bir aracıya gereksiz kar marjları sunmayan firma % 100 yerli sermaye olmasının da etkisiyle piyasadaki muadil ürünlere nazaran çok daha makul fiyatlarla son kullanıcıya ürün ulaştırabilmektedir. Helal ürün sertifikası ile insanların dikkatlerini ürünlerine çeken markanın önümüzdeki günlerde müşterilerinin beğenisine sunacağı Farmasi Pişik Kremi içeriğinde silikon, likit parafin, boya ve paraben bulunmamaktadır. Bu da bebekleri için haklı olarak titizlenen ebeveynlerin ilgili ürünü içeriğinde katkı maddesi barındırmıyor olması nedeniyle gönül rahatlığı ile tercih edebilmesinin önünü açmaktadır.

100 ml olarak üretilen paketlerde satışa sunulacak Farmasi Pişik Kremi için kısa sürede daha fazla insana ulaşabilmek için ilerleyen dönemlerde satışta olacağı rakamdan çok daha uygun bir satış fiyatı belirlenmiştir. Bu markanın yıllardan beridir benimsediği bir strateji olup, ürünlerinin kalitesini büyük kitlelere kısa sürede duyurabilmek ve insanların geri dönüşlerini hızlı bir şekilde toparlayabilmek adına katalog içeriğine dahil ettikleri yeni ürünlerde bunu yapmaktadırlar. Sipariş verirken herhangi bir alt limit talebi olmayan firmanın satış stratejileri gereği herhangi bir stok maliyeti de doğurmuyor olması nedeniyle Farmasi Üyelik işlemlerini bize iletişim sayfamızdan ulaşarak tamamlamanız durumunda % 30 – 40 oranlarında daha avantajlı satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler hakkında aklınıza takılanları bizlere yazımızın altında yer alan yorum bölümü aracılığı ile ilettiğinizde de çok kısa sürelerde sorularınıza cevap verilecektir.

Satın Al