4.5/52 Puan

Farmasi Omnia Parfümlü Vücut Losyonu

Ürün Kodu: 1103239

Farmasi temizlik kategorisinde olduğu kadar kozmetik ve kişisel bakım kategorilerinde geliştirdiği iddialı ürünler ile de müşterilerinin beğenisini kazanan bir firmadır. Farmasi Katalog içeriğinde yer alan yüzlerce ürün sektörde kalıcı bir yer edinmesine imkan sağlamasına rağmen müşterilerin beklentilerini karşılayabilmek adına hala hız kesmeden ürün geliştirme çalışmalarına devam etmektedirler. Yakın zamanda katalog içeriğinde yer verilecek olan ürünlerden birisi de Farmasi Omnia Parfümlü Vücut Losyonu ismiyle anılmaktadır. Omnia serisi kadınların çok tercih ettikleri ürün çeşitlerinden oluşmaktadır. Tercih edilirliği yüksek olan formüllerden elde edilen ürünlere bir yenisi daha eklenerek vücut losyonu geliştirilmiştir. Kişisel bakımın gün geçtikçe daha da önemsendiği günümüz şartlarında vücut losyonları tercih edilebilirliği de artmaktadır.

Farmasi Omnia Parfümlü Vücut Losyonu firmaya göre de kadınlar için geliştirmiş oldukları en kalıcı kokulardan birisi olan Onmina serisinde yer almaktadır. Kadınlar arkalarında kalıcı bir iz bırakmaktan, özellikle güzellikleri, makyajları ve kokuları ile kendilerinden bahsedilmesinden hoşlanmaktadırlar. Arkasında kalıcı bir iz bırakmak, kokusu ile dahi anılmak isteyen kadınların tercih edebileceği çok uygun fiyatlı vücut losyonlarından birisidir. Kokusu çevrenizdekilerin mitolojik duygularının kabarmasına ve ortamda büyük bir ilgi çekmenize olanak sağlayacaktır. Hali hazırda enflasyonla mücadele kapsamında uygun fiyatlı satış stratejileri kullanmayı tercih eden Farmasi, ürünü tanıtım fiyatıyla çok daha ekonomik rakamlara satıyor olduğundan daha büyük kitlelere ulaşabileceğini şimdiden rahatlıkla söyleyebiliriz.

Farmasi Omnia Parfümlü Vücut Losyonu Özellikleri

Kadınlara özel günlerde hediye alırken parfüm, vücut losyonu seçmenin beğenme ihtimalleri düşünüldüğünde zor bir tercih olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bazı uç kokulara sahip olan ürünleri herkesin kullanmayı tercih etmediğini biliyoruz. Fakat Farmasi Omnia Parfümlü Vücut Losyonu gibi bazı ürünlerin genele hitap ediyor olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Koklamadan bir kokuyu yazı ile tarif edebilmek elbette neredeyse imkansıza yakındır. Fakat ürünün eşsiz formüllerinde yer alan detaylardan bahsettiğimizde biraz olsun fikir sahibi olacaksınız. Farmasi Omnia Parfümlü Vücut Losyonu için kalp notasında süsen kökü, menekşe ve beyaz çiçeklerden bahsedebiliriz. Beyaz misk, amber ve sandal ağacı ise ürünün dip notasında yer almaktadır. Üst nota ise evrensel bir kokuya olanak sağlayan çiçeksi dokunuşlardan oluşmaktadır.

Satın Al