3.3/53 Puan

Farmasi Nutriplus Enerji Nutribar Kuruyemişli Meyve Barı

Güzel görünmek ve güzelliğin korunması aslında kişilerin kendi elindedir. Düzenli ve sağlıklı beslenmeli, hareketsiz kalmamalı ve doğal içerikli kimyasal içermeyen kozmetik ürünler kullanılmalıdır. Bu sayede kendinize en iyi ödülü sağlığı vermiş olursunuz. Farmasi markasının yola çıkış hikayesi de bu ulaşmak istediğiniz hedefe uygun bir misyon içermektedir. Tam olarak doğal içerikle oluşturulan ürün formülleri gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için özenle seçilmiştir. Kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin yanı sıra sağlıklı besin takviyeleri ve atıştırmalıkları ile de oldukça iddialı olan marka, FarmasiNutriplus Enerji NutribarKuruyemişli Meyve Barı ile kilo kontrolü sağlamaya çalışanlar ve sağlıklı atıştırmalık isteyenlerin gönlünde taht kuruyor.

Farmasi Nutriplus Enerji Nutribar Kuruyemişli Meyve Barı açlığın bastırılmasında çok faydalı ve pratik bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. İçerdiği yüksek oranlı lifler sayesinde hem çok besleyici hem de oldukça sağlıklı. İçinde hiçbir kakı maddesi bulunmayan meyve barının adındanda anlaşılacağı gibi içeriği ve şekeri sadece meyvelerden oluşturulmuştur. Nutribarın içinde yer fıstığı, badem, hurma, fındık, Hindistan cevizi, kakaokitlesi ve keçiboynuzu bulunuyor.

Farmasi Nutriplus Enerji Nutribar Kuruyemişli Meyve Barı 30 G

Ürün Kodu: 9700697

Nutriplus Enerji Nutribar Kuruyemişli Meyve Barı Tüketmenin Faydaları Nelerdir?

  • Ürün açlık hissinin batırır ve daha tüketildiği ilk anlarda tokluk hissedilmesini sağlar.
  • İştah kontrolü sağlayarak kişilerin fazla yemek yeme isteğini ortadan kaldırır.
  • Vücuda kattığı enerji ile gün boyunca zinde kalınmasına yardımcı olur.
  • Lif içeriği ile sağlıklı ve dengeli beslenmeyi sağlar.

Nutriplus Enerji Nutribar Kuruyemişli Meyve Barı’nın Diğer Atıştırmalıklardan Farkı Nedir?

  • Tam anlamıyla şekersiz ve yağ ilavesiz olarak formüle edilmiştir.
  • Mineral desteği boldur ve tam bir vitamin deposudur.
  • Koruyucu madde bulundurmamaktadır.
  • Vejeteryanların da tüketebileceği bir üründür.

Yer Fıstığı Faydaları

İçeriğinde bol miktarda E vitamini ve B grubu vitamini bulundurur. Protein, Fosfor, Potasyum, Magnezyum ve yağ bakımından zengindir. Enerji ve kuvvet verir.

Badem Faydaları

Yer fıtığı için sıralanan vitamin ve mineraller dışında çinko, bakır, selenyum ve niasin içermektedir. Kemik sağlığı ve kabızlık için faydalıdır. Besinlerin emilimini hızlandırır.

Hurma Faydaları

Protein zenginliği bakımından ilk sırada yer alan meyvedir. Vücudun uzun süre zinde kalmasını sağlar. C,A,B2 ve B1 vitaminleri bakımından da oldukça zengindir.

Fındık Faydaları

Fındık özellikle işlenmemiş hali ile tüketildiğinde daha faydalıdır. Kemik sağlığı, kalp ve damar sağlığı, beyin sağlığı ile kas ağrıları için faydalıdır.

Hindistan Cevizi Faydaları

Bu meyve yüksek oranda su içerir. Kalorisi en az olan meyvelerdendir diyebiliriz. Kalp sağlığı için oldukça faydalıdır. Doğal antioksidan özelliği bulunmaktadır. Aynı şekilde enerjik hissedilmesi bakımından faydalıdır.

Kakao Kitlesinin Faydaları

Kakao çekirdekleri mineraller bakımından zengindir ve antioksidan içerir. Kolesterolü dengeleyici bir etkisi vardır. Kalp sağlığı açısından da faydalıdır.

Keçi Boynuzunun Faydaları

İçeriğinde yüksek oranda doğal ve faydalı şeker bulunur. Ayrıca B, A, B3, B2 ve D vitamini açısından zengindir. Karaciğer ve akciğer üzerinde önemli etkisi vardır. Radyasyonun atılmasında önemli ölçüde fayda sağlar.

Satın Al