Farmasi Nisan 2019 Kataloğu

//Farmasi Nisan 2019 Kataloğu

Farmasi Nisan 2019 Kataloğu

2019-02-07T15:23:46+00:00Yazar |Katalog|0 Yorum

Farmasi Nisan 2019 Kataloğu

Kozmetik ürünlere olan ilgi hem kadınlar hem erkekler tarafından gün geçtikçe artmaktadır. Bunun piyasada oluşturduğu pazar oldukça büyük olmakla birlikte, Farmasi gibi bilinçli markalar özellikle inançları gereği içeriklerinden şüphe ettikleri ürünleri kullanmayan kitleyi de hedeflerine almaktadırlar. Yerli malı olması nedeniyle Avrupa ürünlerinden çok daha uygun fiyatlarla temin edilebilecek ürünler için helal ürün sertifikası da alınmıştır. Farmasi Nisan 2019 Kataloğu detaylarında kolaylıkla anlayabileceğiniz gibi İslam dini için kullanımını uygun olmadığı ürünler imalat aşamasında kesinlikle kullanılmamaktadır.

Farmasi Nisan 2019 Kataloğu helal ürün sertifikasına ait ürünler ile ön plana çıkarken firma hakkında farklı bir detaya da yer vermek istiyoruz. Bu da 2000 adet üzerinde ürün çeşitliliğine sahip olmalarına rağmen ürün çeşitliliklerini her ay yeniledikleri katalog ile birlikte arttıran firmanın ürün geliştirme esnasında kesinlikle hayvanlar üzerinde deney yapmıyor olmasıdır. Bu bir kısım için önemli bir detay gibi gözükmese de büyük bir kitle için önemli olduğundan firmaya olan yaklaşımınızın şekillenmesi açısından bilgilendirme yapmaya gerek duyduk.

İnsanların marka bilinirliğine bir hayli önem verdiği kozmetik kategorisinde Farmasi firmasının da bu hedefe yaklaştığını ve marka bilinirliğini her geçen gün arttırdığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Farmasi Nisan 2019 Kataloğu içeriğinin hem online ortamda hem de basılı olarak takip edilme sıklıklarının artması neticesinde dahi bu kanıya rahatlıkla varılabilir. Ürünler ile ilgili detayların büyük bir kısmına katalog içeriğinde ulaşabilir olmanızın yanında ihtiyacınız halinde Farmasi satış danışmanlarına da ürün içerikleri ve kampanyalar ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları iletebilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap