0/50 Puan

Farmasi Naturelle Lavanta Yatıştırıcı El Sabunu

Sıvı el sabunlarının kullanımı özellikle son dönemlerde çok daha fazla yaygınlaşmış durumdadır. Sağlık ve hijyenin korunması aşamasında da düşünüldüğünde kullanımı daha uygun görülen sıvı el sabunları, özellikle de kalabalık grupların fazla olduğu yerlerde çok daha faydalı görülmektedir. Sıvı el sabunlarının seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar olduğu unutulmamalıdır. Seçilecek olan sıvı el sabununun öncelikle elleri kurutmaması ve tahriş etmemesi gerekmektedir. Ellerin temizliğini sağlarken bir diğer taraftan da yumuşacık olmasını ve bakımlı kalmasını sağlayacak ürünler tercih edilmelidir. Hem el için hem de yüz yıkaması için kullanılabilecek özellikte olması çok daha uygun olacaktır. En önemli ayrıntı ise içerisinde cilde zarar verecek kimyasal bulunmaması ve alkol içermemesidir. Farmasi markasına ait olan sıvı el sabunu serilerinde, bahsettiğimiz bu önemli ayrıntılara oldukça dikkat edilir. Farmasi Naturelle Lavanta Yatıştırıcı El Sabunu, ailelerin güvenle kullandığı ve sıklıkla tercih ettikleri bir üründür.

Farmasi Naturelle Lavanta Yatıştırıcı El Sabunu temizlik sağlarken bir diğer fayda olarak da ellere terapi uygular. Hem el temizliği hem de yüz temizliğinde hiç tereddüt etmeden kullanılabilir. Ürün özel bir formül ile geliştirilmiş, içerisine zengin miktarda lavanta özleri yerleştirilmiştir. Lavanta özlerinin mucizevi etkisi kullanan kişilerin cildini yumuşacık yapar. Elleri yıkandıktan sonra nemli bırakıyor olması da önemli bir özelliğidir. Kokusu daha kapağı açıldığı anda bulunduğunuz ortamı saracak ve kendinizi lavanta bahçelerinde dolaşıyormuş gibi hissetmenize neden olacaktır. Şirin hafif toparlak şişesi içerisinde ambalajlanan ürün, büyüleyici lavanta moru rengiyle karşımıza çıkmakta ve kullanıcılarından tam not almayı başarmaktadır. Eğer siz hala Farmasi Naturelle Lavanta Yatıştırıcı El Sabununu denemediyseniz, vakit kaybetmeden sipariş vermenizi ya da üye olarak indirimli şekilde Farmasi ürünlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Farmasi Naturelle Lavanta Yatıştırıcı El Sabunu 300 ML

Ürün Kodu: 1109106

Lavanta Yağının Eller İçin Sağladığı Faydalar

Eller kişilerin yaşını ve kişiliğini çok kolay ortaya çıkarmaktadır. Üstelik zarar görmüş ve yıpranmış eller için ne yazık ki geri dönüş pekte mümkün olmamaktadır. Bu sebeple özellikle bayanlar el bakımlarına çok önem gösterirler. Dikkat edilmesi gereken en büyük tehlike şüphesiz zararlı madde içeren deterjan ve temizlik ürünleri olacaktır. Bu tür etkilere ve kötü hava koşullarına maruz kalmamak için ürün seçimlerinde dikkat olunmalı ve Farmasi Naturelle Lavanta Yatıştırıcı El Sabunu gibi doğal içerikli ürün tercihinde bulunulmalıdır.

Kullanılan ürünlerin içerisinde doğal bitkisel yağların bulunuyor olması son derece etkili bir çözüm yoludur. Özellikle Lavanta Yağı bu noktada fayda sağlayacaktır.

  • Lavanta yağı ellerde kuruluk şikayeti olanlar için faydalı bir yağdır ve ellerin nemli kalmasını sağlayarak yumuşak tutar.
  • En belirgin özelliği sakinleştirici ve yatıştırıcı olmasıdır. Bu sebeple ellerin rahatlamasında ve cildin tazelenmesinde tercih edilmektedir.
Satın Al