3.5/515 Puan

Farmasi Mr. Wipes İki Kat Etkili Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici Beyaz Çiçek Kokulu

Ürün Kodu: 9700812

Kozmetik & kişisel bakım ürünlerinin düzenli kullanımı sonrasında müşterilerin beklentilerinin karşılandığı görülen Farmasi markası temizlik kategorisinde de özellikle kadınların ihtiyaç duyuyor olduğu pek çok ürün ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle stoklarda olacak Farmasi Mr. Wipes İki Kat Etkili Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici Beyaz Çiçek Kokulu çeşidiyle kısa süre içerisinde yoğun talep alacaktır. Yoğun talep alacak olmalarını biliyor olmamızın nedeni firmanın Farmasi Katalog detaylarında hali hazırda yüksek memnuniyet oranına sahip olan ürününün formülünü daha da geliştirerek müşterilerinin karşısına çıkmış olmasıdır. 1000 ml olarak ambalajlanmış şekilde satışa sunulan ürün konsantre olup kullanımı noktasında yazımızın devamında bahsedeceğimiz detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Farmasi Mr. Wipes İki Kat Etkili Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici Beyaz Çiçek Kokulu Kullanımı

1000 ml ambalaj ile satışa sunulmuş olan Farmasi Mr. Wipes İki Kat Etkili Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici kutusunda aslında 400 ml ürün bulunmaktadır. Genellikle temizlik kategorisinde konsantre ürün satışı yapan firma bu konuda müşterilerinden gelen geri bildirimleri dikkate alarak ürünün ambalajını normalde kullanılacak seviye tasarlamıştır. Yani 1000 ml olarak tasarlanan ambalajda yer alan 400 ml ürünün üzerine 600 ml miktarında su ilave ederek uygulama yapabilirsiniz. Çok amaçlı temizleyici adlı ürününü evlerdeki, iş yerlerindeki temizliklerde vazgeçilmez olarak gören kişilerin geliştirilen yeni üründen çok daha fazla verim alacakları kesindir.

Farmasi Mr. Wipes İki Kat Etkili Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici iki farklı koku seçeneği ile satışa sunulacaktır. Herhangi bir yatırım maliyeti olmadan ürünü % 30 – 40 oranlarında katalog fiyatlarından daha da avantajlı alabilmek ve hem kendiniz için maliyeti düşürmek hem de çevrenizdekilere katalog fiyatlarından satarak gelir elde edebilmek adına Farmasi Üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sipariş alt limiti şart koşmayan firma özellikle çok amaçlı temizleyici ve benzer ürünlerde müşterilerin beklentilerini karşılıyor olduğundan marka bilinirliğinin yükselmesi ile yüksek tutarlı siparişleri kolayca alabilmenizi sağlayacaktır. Ürün halı temizliğinden tutun, koltuk temizliğine kadar pek çok zorlu kirin herhangi güç harcanmadan kolayca çıkmasını sağlayacaktır.

Satın Al