4.5/52 Puan

Farmasi Mr. Wipes Ayakkabı Parlatma Mendili

Ürün Kodu: 1205005

İnsanların dış görünüşlerine son yıllarda geçmişe nazaran çok daha fazla dikkat ettikleri bilinmektedir. Bu süreç şüphesiz hem kadınlar hem de erkekler için aynı şekilde ilerlemektedir. Kişilerin dış görünüşleri hem sosyal yaşantılarında hem de iş yaşantılarında tabir-i caizse saygın bir statüde olabilmeleri açısından çok önemlidir. Kişinin kıyafeti, ayakkabıları ve hatta ayakkabılarının bakımlı olup olmaması dahi insanların ilk izlenimlerini etkileyen detaylar arasında yer almaktadır. İnsanların belirttiğimiz gibi son dönemlerde bu tarz konularda daha bilinçli hareket etmeye başlamaları da Farmasi Mr. Wipes Ayakkabı Parlatma Mendili gibi ürünlerin çok daha fazla talep almalarına başlamıştır.

Farmasi Mr. Wipes Ayakkabı Parlatma Mendili Özellikleri

İnsanlar gerek estetik anlamda dikkat çekici olabilmek adına gerek ayak sağlığını önemsemeleri nedeniyle çok pahalı ayakkabılar alabiliyorlar. Fakat hem estetik olması açısından hem de sağlık açısından büyük paralar harcadıkları ayakkabıların bakımı noktasında tembel kalabiliyorlar. Bir kısmı ayakkabı bakımlarını yemek yedikten sonra kullandıkları ıslak mendil ile yaptıklarını iddia etseler de ıslak mendiller görüntü anlamında farklılık oluştursa da olması gerekeni sağlayamadıkları gibi ayakkabıların yapısına da zarar verebiliyor. Ayakkabının yapısının çeşitli nedenlerle zarara uğraması, olması gereken süreden çok daha kısa sürelerde deformasyona uğraması elbette uzun vadede çok daha ciddi ekonomik tablolar ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle Farmasi Mr. Wipes Ayakkabı Parlatma Mendili gibi bu iş için özel üretilmiş ürünlerin tercih edilmesi çok daha ekonomik sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Farmasi Mr. Wipes Ayakkabı Parlatma Mendili geliştirilen formülü sayesinde ayakkabının doğal bir şekilde parlaklığını kazanmasına yardımcı olmaktadır. Bunu kısa sürede sağlayan ürün ayrıca ayakkabınızın doğal renk seviyesine gelmesi konusunda da başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır. Ayakkabı temizliklerinin, parlatma işlemlerinin sıradan ıslak mendiller tercih edilerek gerçekleştirilmesi ayakkabı derisinin üzerindeki boyaya zarar vermektedir. Farmasi tarafından geliştirilen ve insanların kullanım avantajlarını görmesi için çok uygun fiyatlarla satışa sunulan ürün ayakkabıya zarar vermez, parlamasına ve temizlenmesine yardımcı olur. Satışa sunulan ürün paketi içerisinde 30 adet parlatma mendili bulunmaktadır.

Satın Al