3.7/545 Puan

Farmasi Mina EDP Kadın Parfüm

Ürün Kodu: 1107428

Farmasi markası diğer tüm kategorilerde olduğu gibi parfümeri kategorisinde de adını ispat etmeyi başarabilmiş bir markadır. Çeşitli aromatik kokular arasında kendinizi kaybedebileceğinizi söyleyebiliriz. Markanın bayan parfümlerinin yanı sıra erkek parfümleri konusunda da oldukça çeşitli ürünlere sahip olduğu görülmektedir. Kokularında kişilerin ihtiyaçlarına ve kullanım alanlarına göre formüller geliştiren marka saflığın ve huzurun kokusunu da sizlerle buluşturmaktadır. Farmasi Mina EDP Kadın Parfüm tam anlamıyla saflığın getirdiği huzuru hissetmenizi sağlayacak mükemmel bir kokudur.

Farmasi Mina EDP Kadın Parfüm Özellikleri Nelerdir?

İlk karşılaştığınız anda tasarımıyla bile kendinizi rüyada hissetmenize neden olacak Farmasi Mina EDP Kadın Parfüm, 50 ml lik şişesi ile çantada kolay taşınabilir boyutlardadır. Aynı zamanda şık bir şişe tasarımına sahiptir. Tatlı pembe rengi ve altın renkli kapağı ile bütünleşmiş bir şekilde saflığı simgeler. Parfüm formülü geliştirilirken tamamen masumluk ilham alınmıştır. Zarifliği, temizliği ve saflığı kokusuyla akıllara kazıyan Farmasi Mina EDP Kadın Parfüm uzun süre kalıcı oluşuyla da beğeni görür.

Farmasi Mina EDP Kadın Parfüm, hafif ve zarif çiçek kokularını seven kişiler için son derece uygun olacak bir parfümdür. Günün her saatinde rahatlıkla kullanılabilecek ferahlığa sahiptir. Huzuru ve temizliği simgeliyor oluşu hem sizin hem de çevrenizde sizinle birlikte bulunan kişilerin kendisini çok daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Eğer siz de kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak masum ve huzuru simgeleyen bir koku arayışındaysanız Farmasi Mina EDP Kadın Parfüm ile mutlaka tanışın.

Farmasi Mina EDP Kadın Parfüm Notaları

Masumiyetin kokusu olan Farmasi Mina EDP Kadın Parfüm, en sevilen parfümlerinizden birisi olmaya aday bir kokudur.

  • Kokunun dip notalarında menekşe çiçeği, meşe yosunu ve beyaz misk baskın bir şekilde hissedilmektedir. Oldukça yumuşak bir dokunuş sağlayan bu kokular kullanan kişinin kendisini çok daha zarif hissetmesini sağlar.
  • Kap notası da denen orta notalarında ise leylak kokusu, yasemin ve süsen bitkisi kokusu hakimdir. Bu kokuların birleşimi ile kendinizi bir rüyada gibi hissetmeniz mümkün olacaktır.
  • Üst notalarında ravent, ahududu ve çimen kokularının hissedildiği bilinmektedir. Yenileyici özelliği olan bu canlandırıcı meyve kokuları birbiri ile tam bir uyum içerisindedir.
Satın Al