3.6/57 Puan

Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra 14 g

Kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan en önemli şey makyaj malzemeleridir. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte çok daha kaliteli ve sağlıklı formüller ile geliştirilip kullanıcı beğenisine sunuluyor. Makyaj ürünlerinde gelişmeler ve çeşitlilik kazanılması yapılan makyaj kalitesinin de iyileşmesini ve daha uzun soluklu olmasını sağlıyor. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen makyaj sabitleyiciler yeni makyaj ürünleri kategorisinde sayabileceğimiz en etkili ürünler arasında gösterilebilir. Uzun uğraşlarla özenerek yapılan makyajın kısa süre sonra ilk etkisini kaybediyor olması genel olarak tüm kadınların şikayetçi oldukları bir durumdur.

Geliştirilen sabitleyiciler sayesinde çok şikayet alan bu durum çözüme kavuşturulmuş ve spreyler ya da transparan pudralar ile makyaj sabitlenmiştir. Spreylerin ilk anda ıslak kalıyor olması transparan pudralarının başarısını bir tık daha öne çıkarmaktadır. Farmasi markası makyaj ürünleri kategorisinde benzerleri arasında ön plana çıkabilecek türde başarılı ürünler ortaya çıkaran bir markadır. Yeni ürünlerinden birisi olan Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra 14 g, kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında aday gösterilebilecek bir ürün olarak karşımıza çıkar.

Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra, belirtildiği gibi renk vermeyen, toz, transparan formda bir üründür ve ipeksi yapısı sayesinde makyajın ciltte bozulmadan kalmasına yardımcı olur. Cildin belirli noktalarında meydana gelen fazla yağlanmayı alarak denge sağlar ve parlamalara engel olduğu için yapılan makyajın gün boyu mat kalmasına yardımcı olur. Makyajının ilk anki pürüzsüzlüğünü koruyabilen kadınlar kendilerini gün boyunca huzurlu ve rahat hissederler. Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra,transparan yapıda olduğu için yapılan makyajda hiçbir şekilde renk değişikliğine neden olmaz.

Uygulama yaptığınız halde tekrar ihtiyaç durduğunuz zamanlar olabilir. Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudrayı gün içinde istediğiniz anda istediğiniz sıklıkta kullanabilir, ciltteki parlamaların önüne geçerek makyajınızın doğal ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Farmasi markasının çıkarmış olduğu yeni ürün Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra ile en çok yağlanan ve parlamaya neden olan t bölgesi artık tamamen sizin kontrolünüzde. Ürün uygulaması için kullanacağınız süngeri ambalaj içerisinde bulabilirsiniz. Siz de ten makyajınızın mat kalmasını ve dağılmamasını istiyorsanız Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra ile vakit kaybetmeden tanışmalısınız.

Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra 14 g

Ürün Kodu: 1301391

Neden Makyaj Sabitleyici Kullanmalıyız?

Yapılan makyajın uzun süre dayanamamasının nedeni aşırı yağlanma, mimiklere ve yüz çizgilerine dolan makyaj ürünleri ile ellerimiz ile makyajımıza müdahale ediyor olmamızdır.Çevresel faktörler, cilt yapısı ya da kendimizin neden olduğu birçok sebep yüzünden makyajımız istenilen güzellikte ve canlılıkta korunamayabilir. Ancak artık makyaj sabitleyiciler sayesinde bu sorunlar en aza indirilebilir ya da tamamen ortadan kaldırılabilir.

Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra sayesinde;

  • Ciltteki makyaj ürünlerinin dolarak kötü görüntüye neden olacağı çizgiler doldurulur ve pürüzsüzlük oluşturulur.
  • Yağlanarak makyajın akmasına neden olan bölgeler matlaştırılarak uzun süreli kalıcılık sağlanır.
  • Fondöten ya da pudranın etrafa bulaşma riskini en aza indirmeye çalışır.
Satın Al