Farmasi Madame EDP Kadın Parfüm

Ürün Kodu: 1107433

Alışılmışın dışında kendi tarzını ortaya koymanızı sağlayan kokuları bulmanız her zaman mümkün olmayabilir. Farmasi markası ürün yöneticileri tarafından düşünülen bu detay sayesinde geliştirilen yeni kokularda hep bir adım öteye geçilmektedir. Çıkarılan her yeni kokunun hem kalıcılığı hem de tarzı ile birçok markaya meydan okur niteliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Farmasi Madame EDP Kadın Parfüm de markanın en yeni ürünlerinden ve çok feminen bir koku. Özellikle lüksü seven ve hem modern hem de ağırlığıyla akıllara kazınan bir parfüm arayışında olan kişiler için çok doğru bir tercih. Eğer siz de kokunuzla tarz yaratmak isteyenlerdenseniz Farmasi Madame EDP Kadın Parfüm tam size göre.

FarmasiMadame EDP Kadın Parfümünün Öne Çıkan Yönleri

Kullandığı kokunun kıymetini bilen ve kendisine değer veren kadınlar için Farmasi Madame EDP Kadın Parfüm çok uygun olacaktır. Tercihini Madame kokusundan yana kullanan kişiler seçtikleri kokuyu teninde bir süs gibi taşıyacaktır. Tasarımı ile de dikkatleri üzerine çeken Farmasi Madame EDP Kadın Parfüm altın renkli deri detaylara sahip olan kapağı ve asil kahverengi şişesi ile gördüğünüzde içinizi ısıtacak bir parfümdür. Kristal bir küreye benzeyen şık şişesi hem göze hitap ediyor hem de çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz şekilde kolaylık sağlıyor. Özellikle oryantal ve odunsu kokulara yönelen kişilerin seçimi için daha uygundur.

Farmasi Madame EDP Kadın Parfüm Notaları

Hissedildiği andan itibaren kendinizi çok iyi ve asil hissetmenizi sağlayacak bir koku olan Farmasi Madame EDP Kadın Parfüm, üst notalarında turunçgilleri, portakal çiçeğini ve ahududu kokusunu taşımaktadır. Güneş ışınları altında beslenerek olgunlaşan ve yumuşak bir koku haline gelen ahududu kokusu diğer notalardaki kokular ile mükemmel bir bütünlük sağlar. Kalp notasına gelindiğinde ise misk, yasemin kokusu ve ylang ylang otonun ortaya çıkardığı tropikal etkiye bayılabilirsiniz. Bu kokuların birleşimi sayesinde Farmasi Madame EDP Kadın Parfüm tam bir şehvet ve zarifliğin simgesi haline gelmektedir. Dip notalarda hissedilen paçuli ve de misk amber kokusu ile de kadınsılığınızı çok daha ön plana çıkarmanız mümkün olacaktır.

Satın Al