5/51 Puan

Kaşlar kişilerin yüz ifadesini tamamlayan ve oldukça önemli bir ayrıntıdır. Her ayrıntısıyla profesyonel yapılmış bir makyaj düşünün kaşlara imza atılmamışsa göze hoş gelmeyecektir. Bu sebeptendir ki geçmişten günümüze her dönemde kadınlar kaşlarına çok önem vermiş ve elde edebildikleri doğal yağlarla bakım yapmaya çalışmışlardır. Kadınların uzun yıllar kaş bakımında özellikle tatlı badem yağını tercih ettikleri görülmüştür. Ancak Farmasi Kaş Serumu sayesinde artık farklı bir yol aramaya ve kaşlarım nasıl olacak tedirginliği yaşamaya gerek yok. Bu muhteşem ürün hem kaşlarınıza hem de kirpiklerinize ihtiyaç duyulan bakımı yaparak her zamankinden yoğun, sık ve parlak kaşlara kavuşmanızı sağlayacaktır.

Farmasi Kaş Serumu kısaca bahsetmek gerekirse sağladığı fayda yanında ambalajı ile de çok şık bir üründür. 50 ml’lik uzun kalem şişesi vardır. Şişe altın rengi kapakla ve süslemeleri ile tamamlanmıştır. Ürünün ucunda kaşlara kolay uygulama yapılabilmesi için uzun, yumuşak ve turuncu renkte kıl fırçası bulunur. Bu kıl fırçaların hemen altında ise kirpiklere uygulama yapılabilmesi için maskara fırçasına benzeyen başka bir fırça bölümü bulunur. Şeffaf renksiz olan ürün kullanıldıktan sonra fırçası tekrar şişeye batırılarak ağzı sıkıca kapatılmalıdır.

Kaşlarda meydana gelen sorunların tedavi edilmesi ve kaşlara doğal bakım yapılması amacıyla kullanılan Farmasi Kaş Serumu kullanıcıları tarafından da çok sevilen ve tam not alan bir üründür.

  • Farmasi Kaş Serumu kaş ve kirpiklerin güçlenmesine yardımcı olurken diğer taraftan da yeni kaş ve kirpik çıkmasını sağlar. Yenileyici bu özelliğini içeriğinde bulunan Capixyl maddesinden alan ürün özel formüle edilmiş başarılı bir üründür.
  • Kıl köklerini uyarıcı etkiye sahip olması sebebiyle hem kat kat daha hızlı uzayan hem de hacimli görünen kaş ve kirpiklere kavuşmanızı kolaylaştırır.
  • Kaş ve kirpiklerde meydana gelen aralanmalara, dökülmelere ve kaş küsmelerine çözüm olmaktadır.
  • Normale göre çok daha uzun, kalın telli, güçlü ve yoğun kaş ile kirpiklere sahip olmanıza katkı sağlar.
  • Kıl köklerinin dökülmelere karşı direnç kazanmasını sağlayarak görünümün daha canlı ve parlak olmasına neden olur.

Farmasi Kaş Serumu Uygulaması

Farmasi Kaş Serumu temizlenmiş cilde uygulanması gereken bir üründür. Cildi makyajdan arındırdıktan sonra, kaş ve kirpikler kurulanmalı ve uygulama yapılmalıdır. Ürün sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa ürünün kendi doğal fırçası ile sürülmelidir. Bu tür ürünler sağlık sebebiyle kişisel kullanımı olmasına dikkat edilmesi gereken ürünler olduğu için bir ürünü farklı kişiler kullanmamalıdır. Düzenli kullanım yapıldığında 8-10 hafta içerisinde ürünün tam anlamıyla etkisini göstermeye başladığı görülmektedir.

Farmasi Kaş Serumu uzun, hacimli, yoğun kaş ve kirpiklere sahip olmak isteyen her yaş grubundan kadın ve erkek için uygun bir üründür. Doğal bir içeriğe sahip olduğu için hiçbir yan etkisi bulunmaz. Ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Satın Al