Farmasi Işıltılı Stik Aydınlatıcı

//Farmasi Işıltılı Stik Aydınlatıcı

Farmasi Işıltılı Stik Aydınlatıcı

2018-12-15T01:01:49+00:00Yazar |Ürünler|2 Yorum

Makyaj dünyası her geçen gün ortaya çıkan değişik ürünlerle çok daha renkli görünmeye başladı. Yeni trendler arasında yer alan ışıltılı makyaj ürünleri bu yeniliklerden sadece birkaçı diyebiliriz. Bilindiği üzere Farmasi markası tüm dünya trendlerini yakından takip ederek müşterilerine en beğenilen ürünleri sunma konusunda oldukça başarılıdır. Bu sebeple geniş ürün portföyüne yeni ürünler ekleme konusunda oldukça hızlı olduğunu görmekteyiz. Markanın yeni çıkaracağı kataloglarında satışta görebileceğiniz Farmasi Işıltılı Stik Aydınlatıcı ürünler bu bahsedilen yeniliklerden birisidir. Aydınlatıcılar makyaj sırasında yüzün ortaya çıkması ve istenilen bölümlerinin belirginleştirilmesi için kullanılan ürünlerdir. Görevini ışıltısı ile birlikte yerine getirirse yapılan makyaj çok daha kusursuz ve canlı görünür.

Aydınlatıcı ürün kullanılarak yapılan makyaj daha sağlıklı bir cilde sahip olduğunuz hissi uyandıracaktır. Yüz hatlarınızda yüksek dediğimiz bölgelerde ışıltılı bir aydınlık görünmesi tüm yüz ifadesini olumlu anlamda değiştirir. Farmasi’nin formülünü yeni geliştirdiği ışıltılı stik aydınlatıcıları ile müşterilerini sevindirmeyi planlarken iki renk tonunu tercih ettiğini görüyoruz. Pembe ve altın tonlarının ön plana çıktığı Farmasi Işıltılı Stik Aydınlatıcı ürünleri mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Farmasi Işıltılı Stik Aydınlatıcı Renk Tonları ve Ürün Kodları

Ürün siparişlerinizde tercih ettiğiniz renk tonunun kodunu doğru belirtmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Farmasi Pembe Işıltılı Stik Aydınlatıcı 7 gr – Rose Flash – 1302517

Farmasi Altın Işıltılı Stik Aydınlatıcı 7 gr – Gold Flash – 1302516

Farmasi Işıltılı Stik Aydınlatıcılar Nasıl Kullanılır?

Ürün tek hareketle kolay bir şekilde uygulama imkanı sunar ve gün boyu etkili olacak kalıcılığa sahiptir. Kusursuz ve ışıltılı görünmek isteyen kişilerin makyaj sırasında kullanması tavsiyeler arasındadır. Kremsi bir yumuşaklığa sahip olan Farmasi Işıltılı Stik Aydınlatıcılar yüzde kemikli yüksek bölgeler üzerine uygulanmaktadır.

Yüzün yüksek bölümleri diyerek anlatılmak istenen burun kemik ucu, elmacık kemik üstü, kaş altı bölgesi ve dudakların üst bölgesidir. Bu bölgelere uygulanan ışıltılı aydınlatıcı ürünler yüzde doğal bir parlaklık oluşmasını sağlayacaktır. Uygulama işlemini yaparken stik aydınlatıcı direk bölgeye sürülür ve bir fırça ya da sünger yardımıyla hafifçe dağıtılır. Dağıtma işlemi için parmak uçlarınızı bile kullanabilirsiniz.

SATIN AL

2 Yorum

  1. Dilek 21 Kasım 2018 at 11:40 - Cevapla

    Yüzünüzü boyutlandırma, daha ince, daha uzun daha ince burun artık mümkün. Stik aydınlatıcı ile istediğiniz yüz şeklini verebilirsiniz.

  2. Ayşe Turfanda 13 Aralık 2018 at 12:41 - Cevapla

    Stik aydınlatıcılarım geldi. Renkleri çok güzel. Pembe ışıltılı stik aydınlatıcı her zaman yanımda olacak. Makyaj yapmayı çok seviyorum. Yeni ürünleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Yorum Yap