3.7/53 Puan

Farmasi Imperium Tıraş Sonrası Losyonu

Ürün Kodu: 1111069

Erkeklerin bir kısmı günümüz modasında kirli veya daha uzun sakal tercih ediyor olsalar da büyük bir kısmının hala günlük olarak tıraş olmayı tercih ettikleri bilinmektedir. Her gün tıraş olmayı tercih eden veya tercih etmek zorunda kalan erkeklerin özellikle ciltleri hassas ise ciltlerinin tıraş sonrasındaki bakımına özen göstermeleri gerekmektedir. Bunun büyük bir çoğunluk için sorun olması nedeniyle farklı paket, koku ve özelliklerle birçok ürün piyasaya sürülmüştür. Bunların fiyat çeşitliliği de çok uygun fiyatlardan uç rakamlara kadar ulaşabilmektedir. Fakat bilinçli tüketici olmak aynı sonuçları veren ürünler arasında en uygun fiyatlı olanı tercih etmekle mümkün olmaktadır. Bu yüzden Farmasi tarafından geliştirilen Farmasi Imperium Tıraş Sonrası Losyonu hakkında merak edilen tüm detayları yazımız devamında paylaşacağız.

Farmasi Imperium Tıraş Sonrası Losyonu Özellikleri

Farmasi kozmetik kategorisinde her ne kadar kadınlara özel olarak pek çok ürün geliştirmiş ve katalog detaylarında satıyor olsa da erkekler için de bir o kadar ürün kişisel bakım kategorisinde satışa sunulmuştur. Firma tarafından erkeklere özel olarak kalıcılığı en yüksek olduğu savunulan koku Imperium serisi en çok satışı gerçekleştirilen ürünleri kapsamaktadır. Erkeklerin genel olarak koku kalitesinden ve kalıcılığından memnun olduğu seri için tıraş sonrası losyon geliştirilmiştir. İmparatorların gücünden ilham alınarak, hakimiyetin simgesi olarak tasarlanan koku tabir-i caizse güçlü erkeği yansıtmaktadır.

Farmasi Imperium Tıraş Sonrası Losyonu kullanımı ile yazımızın hemen başında belirttiğimiz cildinizin tahriş olması gibi problemlerden kısa sürede uzaklaşacaksınız. Ayrıca kokusu ile de çevrenizdekilerin dikkatini kolayca çekebileceksiniz. Her ne kadar sadece kadınlar kişisel bakımları ile kendilerinden söz ettirmeyi seviyor gibi düşünülse de erkekler de onlardan geri kalmamaktadır. After Shave Balm olarak da adlandırılan ürün geliştirilen formülü sayesinde ciltte uzun süren ferahlık hissi sağlamaktadır.

Karma cilt tiplerinde uygun olan deri ve paçuli Farmasi Imperium Tıraş Sonrası Losyonu formüllerinde erkeğin gücünü yansıtmak noktasında adeta kilit taşı rolünü üstlenmiştir. Pembe biber ve sardunya ile bergamot ve elma ise formülün kalp ve üst notasını tamamlayan özler olarak ürün içeriğinde belirtilmektedir.

Satın Al