3.4/529 Puan

Farmasi Imperium EDP Erkek Parfüm 50 ML

Kozmetik ürünler arasında önemli bir yer tutan güzel kokulu parfümler hem erkeklerin hem de kadınların vazgeçemediği ürünlerden birisidir. Genel olarak güzel koku denildiğinde akla ilk olarak kadın parfümleri geliyor olsa da erkek kokuları ve erkeklerin parfüm kullanımına yaklaşımları en az kadınlarda olduğu kadar etkili görülür. Parfüm kullanımında karşınıza birçok seçenek çıkmaktadır. Bu çok seçenek arasında kendiniz için en doğru olan kokunun hangisi olduğuna karar verirken kendinizi de tanıyor olmanız gerekecektir. Kokuların karakteristik bir özelliği bulunur ve bu özellik kişi ile bağdaşabilirse dışarıdan duyulduğu zaman müthiş bir etki yaratır. Ama kendi yapına uymayan ve tabiri caizse sürdüğünüzde sırıtacak bir koku seçmeniz hoş olmayacaktır. Parfüm seçiminde önemli olan bir diğer detay ise tercih edilen marka ve kokunun kalıcılığıdır. Farmasi markası kadın kozmetik ürünlerinde göstermiş olduğu başarısını erkek ihtiyaç grubu ürünlerinde de göstermektedir ve her zevke uygun olabilecek erkek parfümünü müşteri beğenisine sunmaktadır. Yeni bir ürün olan ve oldukça beğenileceğiniz düşündüğümüz Farmasi Imperium EDP Erkek Parfüm 50 ML de bu özel kokular içinde yerini almış durumdadır.

Farmasi Imperium EDP Erkek Parfüm 50 ML, markanın yeni çıkaracağı katalog için hazırlamış olduğu yeni geliştirilen bir parfümdür. İlk bakışta şık şeffaf şişesi, mat siyah kapak ve etiket tasarımı ile göz doldurduğu söylenebilir. Bu koku ile gücünü yansıtmak isteyen erkeklerin çok daha çekici ve dük duruşlu görüneceğinin altını çizebiliriz. Parfüm kokusunun hissedildiği anda tutku ve ihtişam filizlerinin yayılmaya başladığı görülebilmektedir. Markanın bu parfümün tanıtımında kullandığı bugüne kadar çıkarılan en kalıcı erkek parfümü iddiasının da hakkını vermek gerekir diye düşünüyoruz. İmparatorların gücünden esinlenerek hazırlanmış olan özel formülü sayesinde daha önce yaşadığınız koku deneyimlerini bir kenarda bırakabilirsiniz. Erkek figürü güç ve kudretin simgesidir. Farmasi Imperium EDP Erkek Parfümü sayesinde erkeğin bu baskın yönünü ortaya çıkarabilmek oldukça kolay olacaktır. Dip notasında deri ve paçuli kokuları bulunan parfümün kal notasında pembe biber ile sardunya kokusunu hissettirdiği, en üst notasında ise bergamot ile elma aromasının bulunduğunu fark edebilirsiniz. Eğer siz de gittiğiniz her yer, girdiğiniz her ortama egemenliğinizi hissettirmek isteyenlerdenseniz bu koku tam size göre.

Ürün Kodu: 1107415

Erkekler Parfüm Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

  • İlk olarak belirtmek gerekir ki bir erkek parfüm seçimi için günün öğle saatlerini ya da akşam üzerini tercih etmeli ve aç karnına gitmelidir. Yeni yemek yiyip koku seçimine giden kişilerde yenilen yemeğin vücuda yayacağı koku ve oluşturacağı etki seçim yaparken kokuları yanlış anlamaya neden olur.
  • Koku denemesi sırasında aksesuar kullanılmamış bileğin en iç noktasına parfüm sıkılarak denenmelidir.
  • Doğru kokuya karar verilebilmesi için koku sıkıldıktan sonra yarım saat geçmesi beklenmelidir. Bu şekilde kokunun tam olarak oturması ve notaların hissedilebilmesi mümkün olur.
SATIN AL