4.5/52 Puan

Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısı

Geçmiş dönemlerde makyaj trendleri arasında yerini almış olan dudak parlatıcıları, mat rujların moda olmasıyla birlikte etkisini az da olsa kaybetmiş durumdaydı. Ancak son günlerde parlak ve ışıltılı dudakların yeniden makyaj trendleri listelerine girdiği görülüyor. Dudak parlatıcıları doğru ve etkili bir şekilde kullanılırsa makyajınızın tamamlanmasına ve mükemmel dudaklara sahip olmanıza çok yardımcı olacaktır. Doğru ve etkin kullanım noktasında önemli olan bir diğer husus ise doğru ürünün tercih edilmesidir. Farmasi markası bilindiği üzere kozmetik ürünleri ile sektörde isim yapmayı başarmış, özellikle de doğal içerikli ürünleri ile kullanıcıları tarafından tam not almış bir markadır. Markanın dudak bakımı ve makyajı kategorisinde yer alan ürünlerioldukça beğenilir. Dudak parlatıcıları arasında yer alan Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısı, dudaklarınızda oluşmasını istediğiniz parlaklık veçekiciliğin sağlanması aşamasında etkili olabilecek güzel bir üründür.

Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısı, geliştirilen özel formülü sayesinde dudaklarda mükemmel bir parlaklık ve ıslak görüntü oluşturur. Uygulama fırçasının esnekliği ve sağladığı sürüş kolaylığı etkinin daha da iyi olmasını sağlar. Ürün toplamda 6 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır ve her renk tonunun bir birinden güzel olduğunu söyleyebiliriz. Eğer siz de ekstra parlak ve ışıltılı dudaklara sahip olmak isterseniz Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısını mutlaka denemelisiniz.

Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısı Özellikleri

  • Ürün dudaklarınızda ıslak, yumuşak ve ışıltılı parlaklık sağlamaktadır.
  • Özel formülü sayesinde herhangi bir topaklanmaya neden olmaz.
  • Akma ve bulaşma gibi sorunları yaşatmaz.
  • Renk içerikleri oldukça yoğun ve etkilidir.
  • Ürün uygulandığında pürüzsüz bir kapatıcılık etkisi oluşturur.
  • Uygulama sonrasında dudaklarınızda yapışkanlık hissetmezsiniz ve herhangi bir ağırlığa neden olmaz.

Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısı

Ürün Kodu 1303661 – 01 dusty rose

Dudak Parlatıcısı Kullanımı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  • Dudak parlatıcıları dudakların normalde olduğundan çok daha dolgun görünmesini sağlamaktadır. İnce dudaklara sahip olanlar için bir kurtarıcı niteliğinde olan bu ürünler, kalın ve dolgun dudakları olan kişilerde orantılı kullanılmalıdır.
  • Dudak parlatıcısı alınırken renk ve yoğunluk seçimine dikkat edilmelidir. İnce dudaklara sahip olan kişilerin tercih etmeleri gereken dudak parlatıcısı rengi açık tonlar ya da şeffaf olanlar olmalıdır. Bu şekilde dudakların doğal bir şekilde daha dolgun görünmesi sağlanabilir. Kalın dudakları olan kişiler ise daha çok bordo ya da kırmızı tonları kullanmalıdır. Eğer kendine en uygun dudak parlatıcısı rengine karar veremiyorsam bir uzmandan yardım almanı tavsiye edebiliriz.
  • Dudak parlatıcıları makyajınızı renklendirip canlandırdığı gibi çevrenizdeki kişilere karşı sizin ruh halinizi de canlı gösterebilir. Kendinizi kötü ya da yorun hissettiğiniz bir günde dudak parlatıcısı yardımıyla birden enerjik görünebilirsiniz.
  • Dudak parlatıcıları uygulandığında dudağın çok daha pürüzsüz görünmesine neden olur. Ancak dudaklarınızda kuruluk ya da çatlaklık olursa görüntü göze çok hoş gelmeyecektir. Bu sebeple uygulama öncesinde dudaklarınıza mutlaka peeling yapmalısınız. Peeling yapmak istemiyorsanız da dudakların her gün nemli kalmasına dikkat eteniz gerekecektir.
Satın Al