3.9/517 Puan

Farmasi Gina Edp Kadın Parfümü

Parfüm kadın ve ya erkeklerin çok daha hoş ve çekici hissetmelerini sağlayan hoş kokulardır. Özel olarak şişelenen ve kullanan kişiyi bir anda bambaşka alemlere götürebilen bu güzel kokular tabi ki doğru kullanıldığı zaman istenen etkiyi gösterecektir. Kişilerin hoşlandığı tonlarda kokuları seçmeleri ve hem mevsimine göre hem de girilecek ortama göre kokuların tercih etmeleri önemlidir. Farmasi ailesinde çok çeşitli koku gruplarına göre parfümler bulunmaktadır. İhtiyacınız olan kokuyu bu çeşitlilik içinden bulabilir ve deneyebilirsiniz.

Farmasi Gina Edp Kadın Parfümü, aileye en son katılan üyelerden birisidir. İlk bakışta tatlı mor renk ile ambalajlanmış şişesi ve çiçek şeklindeki kapağı oldukça ilgi çekmektedir. Parfümün üst notalarında, siyah frenk üzümü, menekşe yaprakları ve İtalyan eriği kokularını hissetmeniz mümkünken, orta tonlarında yasemin notaları ile bulgar gülü kendini gösterir. En dip notalarda kendisini ortaya koyan paçuli, süsen ve vanilya aroması ile taçlanan bu güzel parfüm, kendisini çok daha seksi ve kadınsı hissetmek isteyen kadınların tercihine uygun olacak türden diyebiliriz.

Çiçeksi kokular grubunda yer alan Farmasi Gina Edp Kadın Parfümü, aynı zamanda bir o kadar da seksi ve de şık. Kullanıcı yorumlarına göre daha çok gece kullanımına uygun görülen koku, şık davetlerde ve ya akşam yemeklerinde tercih edilebilecek bir koku. Normal çiçeksi kokulardan farklı olarak vanilya ve paçuli kokusu içermesi de zaten bu parfümü farklı ve özel kılıyor. Bu özelliği sayesinde çiçeksi olması yanında hafifte oryantal bir koku denilebilir. Parfüm oldukça kalıcı ve az miktarda kullanılması kokunun hissedilmesi için yeterli. Farmasi markasına ait tüm kokuların kalıcılığı oldukça yüksek ve bu kokuda bunlardan sadece bir tanesi. Parfüm Edp grubunda yer aldığı için saçlara, tene ve kıyafete sıkılması uygun görülür. Ancak kullanım sırasında hassas ve leke tutabilecek kumaşlara sıkılmaması tercih edilir. Eğer siz de farklı kokular denemeyi seven biriyseniz, ya da aradığınız o özel kokuyu hala bulamadıysanız Farmasi Gina Edp Kadın Parfümü ile mutlaka tanışmalısınız.

Farmasi Gina Edp Kadın Parfümü 60 ML

Ürün Kodu: 1107394

Parfümü Daha Kalıcı Kılmanın Yolları

  • Öncelikle parfümlerin özelliğini koruyabilmek için saklama koşullarına dikkat edilmesi gerektiği bilinmelidir. Parfümler güneş ışığı görmeyen oda sıcaklığının olduğu bir ortamda saklamak en doğrusu olacaktır.
  • Parfümü her zaman direk sıkılarak kullanılmayabilir. Kullanılan vücut losyonunuzdan elinize bir miktar alı bunun üzerine parfüm sıktığınızda ve sonrasında vücudunuza sürdüğünüzde çok daha kalıcı bir koku elde edebilirsiniz.
  • Sıkılacak parfümün daha da kalıcı olması istendiğinde uygulama yapılacak bölgeye önceden vazelin sürmek parfümün kalıcılığının artmasında etkili olacaktır.
  • Bir diğer yöntem ise duş sonrası parfüm kullanmaktır. Bu şekilde vücut nemi emerken kokuyu da hapsetmiş olur ve uzun süreli kalıcılık sağlanır.
  • Ayrıca parfümün sıkıldığı noktalar da kalıcılığı için önemlidir. Eğer daha uzun süren bir koku isteniyorsa, ayak bileği, boyun, diz kaplarının içi, dirseklerin içi ve ya diyafram kası altına koku sıkılabilir. Tabi bu uygulama sadece seçilen bir bölgeye yapılmalıdır.
Satın Al