3.1/514 Puan

Farmasi Gift EDP Kadın Parfüm 50 ML

Kadınlar son derece hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Onlar için hayatta bazı konuların çok daha ayrı önemi ve yeri vardır. Kokular da bu grup içerisinde yerini almış diyebiliriz. Kokular hem kullanan kişiler hem de onların çevresinde bulunan ve kokuyu duyan kişiler üzerinde farklı etkiler bırakmaktadır. Kadınlar için güzel kokmak ve kokuları ile hatırlanmak çok önemlidir. Bu sebeple seçtikleri her kokuya özen gösterirler.

Kadınlar parfüm kokularını bulunacakları ortamlara, yapacakları aktivitelere ve nasıl görünmek istediklerine göre çeşitlendirirler. Bu çeşitlilik içinde yer alan her koku özel ve değerlidir. Kadınlar parfüm seçimleri konusunda Farmasi markasını sıklıkla tercih ederler. Farmasi kokuları farklı hislere hitap eden geniş bir koku portföyü sunar ve her bir koku birbirinden değerlidir diyebiliriz. Özellikle çiçeksi ve oryantal kokuları sevenler için etkili bir tercih olacağını düşündüğümüz Farmasi Gift EDP Kadın Parfüm 50 ML, kullanmaya başladığınız anda en sevilen kokularınız arasına girmeyi başaracaktır.

Farmasi Gift EDP Kadın Parfüm için size hayatın sunduğu bir hediye diyebiliriz. Kadınların hayat için bir hediye olduğunu her duyulduğu anda hissettirecek olan bu koku, şık tasarımlı ambalajı ile de dikkat çekiyor. Kadınlar için oldukça baştan çıkarıcı bir koku karışımıdır. İçerisinde çiçek kokularından egzotik meyve kokularına doğru zıt ama birleşince mükemmel bir uyum sağlayan geçişler bulunur. Farmasi markasında bulunan her koku gibi Farmasi Gift EDP Kadın Parfümü de kalıcılığı yüksek olan bir parfümdür. Parfüm kokularını çok daha kalıcı yapmak aslında kullanıcıların kendi ellerindedir.

Özellikle kullanılan vücut kremleri içerisine sıkılan parfümler vücuda sürüldüğünde hem koku çok hoş bir şekilde dağılır hem de çok daha fazla kalıcı olur. Ayrıca vücudun boyun, dirsek içi, diz içi gibi daha sıcak kalabilen bölgelerine sıkılan parfüm kokuları da daha kalıcı olurlar. Az miktarda sıkıldığında bile kendi kokusunu net bir şekilde ortaya çıkarabilen bu parfüm yeni koku arayışı olanlar için mükemmel bir deneyim olacak. Eğer siz hala Farmasi Gift EDP Kadın Parfüm ile tanışmadıysanız vakit kaybetmemenizi tavsiye ederiz.

Farmasi Gift EDP Kadın Parfüm 50 ML

Ürün Kodu: 1107413

Farmasi Gift EDP Kadın Parfüm 50 ML İçerisinde Bulunan Kokular

Farmasi Gift EDP Kadın Parfüm Çiçeksi ve Oryantal parfümler kategorisinde yer almaktadır. Parfümün en üst notalarında şeftali, ananas, elma çiçeği ve armut kokuları bulunur. Kalp notasında ise gala çiçeği, frezya, karanfil ve yasemin kokuları bulunur. En dip notası ise vanilya, misk, sandal ağacı, tonka fasulyesi ve paçuli kokuları ile zenginleştirilmiştir. Bu eşsiz güzellikteki kokuya sahip olmak isteyenler uygun fiyatı ile satın alabilir. Farmasi parfümleri çok güzel kokulara sahip, kalıcılığı yüksek buna rağmen oldukça ekonomik ürünlerdir. Parfüm tercihlerinize Farmasi markası kokularını denemeden karar vermeyin.

SATIN AL