4.5/54 Puan

Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Losyonu

Ürün Kodu: 1111052

Kirli sakal günümüzde moda olup erkeklerin tercih ettikleri bir seçenek olsa da hala günlük olarak tıraş olmayı tercih eden büyük bir kitlenin varlığı unutulmamalıdır. Ama kişisel tercihlerinden dolayı ama iş yerindeki zorunluluklardan dolayı tercih edilen günlük tıraş olma durumu özellikle hassas ciltlerde çeşitli sıkıntılar yaşanmasına neden olabiliyor. Bu sıkıntıların önüne geçebilmek ise tıraş öncesi ve tıraş sonrasında uygulamalar için geliştirilen ürünler ile mümkün olabiliyor. Büyük bir pazar haline gelen bu kategoride çok yüksek satış rakamlarına sahip ürünler olabileceği gibi çok ekonomik ürünler de tercih edilebilmektedir. Burada fiyat / performans ilişkisi göz önüne alınmalı ve kullanım amacını uygulama sonrasında elde edebilmek önemlidir. Önümüzdeki günlerde müşterilerin beğenisine sunulacak Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Losyonu da uygun fiyatı ile tercih edilebilirliği yüksek bir ürün olacaktır.

Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Losyonu 100 ml gramajı ile erkeklerin hakimiyetini odunsu ve aromatik formülleri ile perçinleyecektir. Ürün hali hazırda oldukça ekonomik fiyatlı bir satış rakamı ile katalog içeriğinde yer alacak olsa da % 30 – 40 oranlarında daha ekonomik fiyatlara satın alabilmek mümkündür.  Bu ürünü ve Farmasi Katalog içeriğinde yer alan yüzlerce ürünü belirttiğimiz oranlarda daha ekonomik fiyatlara satın alabilir, ihtiyaçlarınızı çok daha düşük rakamlara giderebilirsiniz. Bunun haricinde çevrenizdekilerin ilgili kategorilerdeki ürün ihtiyaçlarını katalog fiyatlarından satabilir ve ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Bunların mümkün olması herhangi bir stok maliyetine girmeden, herhangi bir eğitim almanıza gerek kalmadan, sipariş alt limiti olmayan Farmasi Üyelik işlemlerini tamamlamanız ile mümkün olacaktır.

Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Losyonu Özellikleri

Karizmatik erkek kokusu olarak tanımlayabileceğimiz Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Losyonu formüllerinde yer alan menekşe yaprakları, mandalina, ananas, fesleğen ve kakule ve bergamot sayesinde yeşil notalar derinlemesine hissedilir olacaktır. Ürünün kalp notasında ise karanfil ve lavanta yer almaktadır. Yine kalp notasında yer alan ada çayı ise tıraş sonrasında rahatlatıcı etkiyi sağlamaktadır. Ürünün kokusunun uzun süreli dayanıyor olması, maksimum düzeyde çekicilik hissinin elde edilmesine yardımcı da olmaktadır.

Satın Al