4.3/511 Puan

Farmasi Gaucho EDP Erkek Parfümü

Ürün Kodu: 1107025

Hem erkeklerin hem de kadınların bir parfümden standart beklentileri bulunmaktadır. Parfüm konusunda standart beklentileri başında şüphesiz gün içerisindeki yoğun tempoya rağmen kokunun uzun süreli kalıcı olması gelmektedir. İlgili kategoride pek çok farklı kriterlerde parfüm olmasına rağmen bu beklentileri her birinin karşılıyor olduğunu söylemek mümkün değildir. Standartların üstünde fiyatlarla satın alabileceğiniz parfümlerde dahi koku anlamında uzun süreli kalıcılık beklentilerin altında kalabilmektedir. Bu noktada Farmasi firması beklentileri iyi analiz ediyor olmasının bir avantajını ürünlerinde maksimum kalıcılık sloganını gerçek anlamda yerine getirmesi sayesinde başarmaktadır. Önümüzdeki günlerde Farmasi Katalog içeriğinde yer alacak olan Farmasi Gaucho EDP Erkek Parfümü de kokusundan önce kalıcılığı ile adından söz ettireceğe benzemektedir.

Farmasi Gaucho EDP Erkek Parfümü Farmasi serisinde yer almakta ve 100 ml şişesinde satışa sunulmuştur. İlgi çekici bir şişe tasarımına sahip olması, ekonomik fiyatıyla birleştiğinde özel günler için hediye arayışında olan kişilerin de yardımına koşacaktır. Bazı kokuların hem erkeklerin hem de kadınların ilgisini çekebilecek evrensellikte formülleri olduğu bilinmektedir. Formül içeriğinde yer alan ürünler hakkında yazımızın devamında detaylı bilgi verecek olsak da genel anlamda gün boyu kalıcılık ile kişinin çekiciliğini artıracak bir kokudan bahsedebiliriz. Ürünün formül içeriğine baktığımızda daha çok yeşil notalar ekseninde yer aldığını görüyoruz. Bu da çekiciliğin yanında kişinin kendisini gün içerisinde ferah hissetmesi noktasında da etkili olacak bir detaydır. Gün içerisindeki yoğun temponun kişide oluşturacağı yorgunluk hissi inanın tercih edilecek parfüm ile dahi azaltılabilmektedir.

Farmasi Gaucho EDP Erkek Parfümü Özellikleri

Farmasi parfüm kategorisinde geliştirdiği ürünlerde her zaman formül detaylarını dip nota, üst nota ve kalp notası olmak üzere üç parça halinde müşterileri ile paylaşmaktadır. Bu ürünlerin doğallığı ve tercih edildiğinde ciltte oluşturacağı etkiler hakkında fikir sahibi yapabilmek adına geliştirilmektedir. Farmasi Gaucho EDP Erkek Parfümü üst notasında mandalina, bergamot, ananas, kakule ve fesleğen yer almaktadır. Dip nota olarak sedir ağacı, sandal ağacı ve misk tercih edilmiştir. En önemli bölge kalp notasında ise adaçayı, lavanta, karanfil ve ıtır tercih edilmiştir.

Satın Al