3.8/5154 Puan

Farmasi Kataloğu Eylül 2019

Doğrudan satış yapıyor olması ve buna bağlı olarak insanlara ciddi kazançlar sunması Farmasi markasının gün geçtikçe marka değerini yükseltmektedir. Bu da bir önceki katalog detaylarından çok daha fazla Farmasi Eylül 2019 Kataloğu içeriklerinin ilgi çekeceğini göstermektedir. Firma tamamen yerli üretim yapıyor olmasını satış rakamlarına yansıtıp, uygun fiyat politikası sayesinde çok daha büyük kitlelere hitap etmeye özen göstermektedir. Bu noktada özellikle tüm kataloglarında belirli ürünlerde ciddi indirimler yapıyor olmasının da büyük etkisini görmektedir. Kataloglar sadece ürünlerin tanıtımı için incelenmemeli, fiyat avantajlarının değerlendirilmesi noktasında da detaylı incelemelere tabi tutulmalıdır.

Farmasi Eylül 2019 Kataloğu detaylarına baktığımızda ürün çeşitliliğinde rakibi olmayan firmanın ürün gamına yenilerini eklediğini görüyoruz. Ürün çeşitliliği açısından zirvede yer almalarına rağmen özellikle yeni ürünler geliştiriyor olmaları yarışı hiçbir firmaya bırakmayacaklarının açık göstergesidir. Sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor olmaları, hatta yerine göre sektöre yön veren konumda dahi olmaları müşteri ve Farmasi satış danışmanı sayısını sürekli arttırmaktadır. Elbette insanlar kolay satış yapabilecekleri markalar ile direkt satış konusunda yürümek isteyeceklerdir.

Farmasi Eylül 2019 Kataloğu içerisinde herkesin merakla beklediği ilk kez eklenen yeni ürünler;

Farmasi Serum Fondöten cildinizdeki doğal ışıltıyı ortaya çıkaracak! Altı farklı renk seçeneği ile yeni bir fondöten deneyimi sunuyor.

Farmasi Pigments avantajlı tanışma fırsatı ve 8 göz alıcı renk seçeneğiyle sizi yıldız gibi parlatacak!

Mr. Wipes Konsantre Bebek Çamaşır Deterjanı ve Mr. Wipes Konsantre Bebek Çamaşır Yumuşatıcı ile bebeğinizin çamaşırları tertemiz, yumuşacık.

Farmasi Eylül Kataloğu detaylarını farmasi online katalog butonunu tıklayarak takip edebilir, Farmasi Kayıt Formunu doldurarak ücretsiz üye olabilir, istediğiniz ürünlere kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Farmasi Eylül 2019 Kataloğu