5/51 Puan

Farmasi Express Göz Kalemi

Farmasi Express Göz Kalemi yumuşak dokusu ile trend tonda, daha yoğun renklerle ve daha uzun süre kalıcı etkisiyle sizin beğeninizi kazanmaya hazır.

Farmasi Express Göz Kalemleri ile göz makyajınıza belirgin renkler kazandırabilir, kendinizi özel ve çekici hissedebilirsiniz. Tek sürüşte keskin çizgiler kazandıran Express göz kalemleri beklentinizin üstünde olup çantanızdan eksik etmeyeceğiniz, başkalarına da tavsiye edeceğiniz Farmasi makyaj ürünleri arasında yerini alacaktır.

Yumuşak dokusu ve rahat sürümü size kolaylık sağlayacaktır. Farmasi Express göz kalemleri 10 ayrı çarpıcı renkle sizlere sunulmuştur.

Siyah renk kullanımı daha yaygın olsa da bakışlarınıza çekicilik ve derinlik kazandırmak için diğer renkleri de kullandığınızda memnun kalacak, vazgeçemeyeceksiniz. Mükemmel sofistike bir görünüm sizin öz güveninizi artırırken çevrenizden de beğeni alacağınızın habercisidir.

Göz belirginliğinin ön planda olmasını tercih edenler öncelikle siyah rengi uyguladıktan sonra (siyah göz kaleminin hemen üstüne) pozisyonuna göre ikinci renk göz kalemini kullanarak bakışlarınıza anlam katabilirsiniz.

Farmasi ekspress göz kalemlerini beğeninize ve ihtiyacınıza göre siyah, beyaz, metalik safir, gece mavisi, lacivert, metalik koyu haki, metalik haki, ışıltılı gri, koyu kahve ve metalik zümrüt renklerinden seçip kullanabilirsiniz.

Birçok makyaj çeşidinde (gündüz makyajı, gece makyajı, iş makyajı, kokteyl makyajı vb.) ve farklı bakışlar elde etmek için (buğulu gözler, dumanlı gözler, dramatik bakışlı, çekici gözler vb.) kullanımı yumuşak, sürümü kolay, cildi tahriş etmeyen, nazikçe sürülebilen ve temizlenmesi de bir o kadar kolay olan Farmasi Express Göz Kalemlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dermatolojik ve oftalmelojik olarak test edilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi Express Göz Kalemleri herkese hitap eden indirimli fiyatlarıyla Farmasi kataloğunda sizlerle.

Farmasi Ekspress Göz Kalemleri ile güzelliğinizi ön plana çıkarın.

Satın Al
Kayıtol İndirimli Satın Al