Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü

Ürün Kodu: 1107454

Koku dünyası oldukça ilginç bir dünyadır. Hiç ummadığınız bir anda sizi alıp bambaşka yerlere götüren mükemmel kokular ayrıca hafızanıza bir kere yer etti mi silinmesi pek mümkün olmaz. Özellikle kadınlar için parfümler çok daha büyük bir önem taşır. Çoğu kadın ihtiyacı olmasa dahi kendisini parfüm almaktan alı koyamaz. Bu denli güçlü dürtülere neden olan parfümlerin tabi ki kokusunun güzelliği kadar kalıcılığı ve kişiye yakışıyor olması da önemlidir. Farmasi kozmetiğin birbirinden güzel parfümleri arasında kendinize en yakışan parfümü kolaylıkla bulabileceğinizi söylemek mümkün. Özellikle Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü gibi yeni çıkan özel parfümleri denemenizi mutlaka tavsiye ederiz.

Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü Özellikleri

Baharın kapımızı çaldığı şu günlerde karşımıza çıkmaya hazırlanan Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü baharı teninizde hissetmenizi sağlayacak hafifliktedir. Eğer parfüm arayışınızda çiçeksi ve meyveli kokulardan yana tercih kullanıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Çiçek ve meyve kokularının mükemmel bir şekilde harmanlandığı Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü için deneyenlerin bir daha vazgeçemeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Kokusu bir kenarda dursun ilk önce şirin şişesi ve düşleri andıran pembe rengi ile son derece şık görünen Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü, altın rengi detaylara sahip ambalajı ile de göz dolduruyor. Çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz boyutlarda olduğu içinde son derece kullanışlı. Eğer siz de bahara yeni kokularla merhaba demek isteyenlerdenseniz Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü ile mutlaka tanışmalısınız.

Farmasi Ela EDP Kadın Parfümü Notaları

Çiçeksi ve meyveli bir kokuya sahip olan parfümün üst notalarında meyvelerin, orta notalarında ise daha çok çiçeksi kokuların hakim olduğunu görebilirsiniz. Günün her saatinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu koku ile isterseniz gün boyu çiçek gibi kokun isterseniz geceye damganızı vurun. Adınızın çiçek gibi kokunuzla anılmasını isterseniz denemek için geç kalmayın.

  • En dip notasında menekşe, meşe yosunu ve beyaz misk kokusu karşımıza çıkmaktadır.
  • Orta notalarında, süsen, yasemin ve leylak kokusu son derece baskın olarak hissedilir.
  • Üst notalarında ise romantik meyvelerden ravent, çimen, ahududu kokusu karşımıza çıkar ve mükemmel bütünlüğü sayesinde aklınızı başınızdan alabilir.
Satın Al