3.6/5247 Puan

Farmasi Ekim 2019 Kataloğu

Ürünlerin geliştirilmesi esnasında kesinlikle helal ürünlere yer veren ve test aşamalarında hayvanlar üzerinde deney yapmayan Farmasi bu özellikleri sayesinde büyük bir kitlenin ilgisini çekmektedir. Farmasi Ekim 2019 Kataloğu detaylarında yer verilen indirimli ürünler sayesinde geçtiğimiz dönemlerde müşterilerden aldıkları talepler doğrultusunda kampanyaları hazırlamaları bu ay için de sipariş sayfalarında yoğunluk yaşanmasına neden olacaktır. Ürün çeşitliliğinin her ay arttırıldığı Farmasi 69 yıldır sektörde olmanın haklı gururunu hayatın her anına yansıtmaktadır.

Farmasi Ekim 2019 Kataloğu içeriklerinde 700 adet üzerinde ürüne yer verilmesi kolay değildir. Bu noktada katalogların hem basılı hem de online olarak hazırlanması sizler için hangisi daha kolay geliyorsa onu seçmeniz amacıyla sağlanmaktadır. Ürün çeşitliliğinin bu kadar fazla olması elbette ürünlerin tüm avantajlarının katalogda detaylandırılmasını zorlaştırmaktadır. Bu nedenle Farmasi eğitimlerine katılabiliyor olmak veya katılan birilerinden farmasi ürünlerini temin edebilmek bilmediğiniz birçok ürün özelliğini öğrenmenize olanak sağlayacaktır. Aylık olarak yenilenen kataloglarda yeni üyeler için hazırlanan farmasi başlangıç paketleri oldukça avantajlı fiyatlarla sunulduğundan mutlaka değerlendirilmelidir.

Farmasi muadil markalarla olan fiyat avantajını entegre tesislerde yerli üretim yapıyor olması sayesinde korumaktadır. Farmasi Ekim 2019 Kataloğu bünyesinde sizler de uygun fiyatı nedeniyle tercih ettiğiniz ürünlerin belirtilen yöntemlerle, belirtilen sürelerde kullanıldığında kısa sürelerde vaat ettiklerini yerine getirdiğine şahit olacaksınız. Beklentilerin kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla karşılanıyor olması her zaman marka imajına katkı sağlayacaktır.

Farmasi Ekim Katalaloğu içerisine ilk defa girecek ürünler;

Farmasi Madame  EDP Kadın Vücut Losyonu

Farmasi Monsieur  EDP Erkek Tıraş Sonrası Losyonu

Farmasi Shooters Man Tıraş Sonrası Losyonu

Farmasi Imperium Tıraş Sonrası Losyonu

Farmasi Omnia Parfümlü Vücut Losyonu

Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Losyonu

Farmasi Dr. C. Tuna İntim Yıkama Jeli

Farmasi Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili

Farmasi Mr. Wipes İki Kat Etkili Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici

Beyaz Çiçek Kokulu

Farmasi Mr. Wipes İki Kat Etkili Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici

Saf Sabun Kokulu

Farmasi Ekim Kataloğu içeriklerine online katalog linkinden ulaşabilir, istediğiniz ürünleri Farmasi Üyelik Formunu doldurarak indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Farmasi Ekim 2019 Kataloğu