3.6/529 Puan

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Marin Kompleks Detoks Maskesi

Cilt beslenme alışkanlıklarınızdan tutun maruz kaldığınız çevresel tüm faktörlerde dahil her şeyden etkilenebilen hassasiyettedir. Cildin hem sağlığını koruması hem de temizlenmesi sağlanarak ışıl ışıl gözükmesi için dikkat edilecek birçok husus vardır. Düzenli olarak yapılan cilt bakımı ve cilt temizliği ile bu sorunların üstesinden gelmeniz mümkündür. Cilt sağlığını ve güzelliğini korumak için önerilen en etkili yöntemlerden birisi cilt detoks maskelerinin kullanılmasıdır. Bu maskeler hem cilt bakımında en fazla öneme sahip olan temizliğin iyi bir şekilde yapılmasını sağlar hem de cildin yatıştırılmasında etki göstererek doğal bir güzellik getirir. Farmasi markasının sahip olduğu çeşitli ürün portföyünde bulunan tüm ürünlerde doğallık ve yarar sağlama özelliği bulunmaktadır. Cilt bakımınızda size eşsiz bir güzellik sunan Farmasi Dr. Cevdet Tuna Marin Kompleks Detoks Maskesi de bu özel ürünlerden biridir.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Marin Kompleks Detoks Maskesi adından da anlaşılacağı gibi özel marin kompleksi sayesinde cildinizin doğal bir şekilde temizlenerek nefes alması sağlanacaktır. Marin kompleksi bildiğimiz termal suyun iki katı fazla mineral bulunduran, denizin derinliklerinden çıkarılan özel bir bileşendir. Ciltte bulunan gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar ve daha az belirgin olurlar. Yine bu özel marin kompleksinde bulunan zengin minerallerle cildin beslenmesi, yenilenmesi, kir ve tozlardan arındırılması mümkündür. Bu müthiş etkilere sahip olan marin kompleksi mineralleri biopterin ve oligomer olarak isimlendirilir. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Marin Kompleks Detoks Maskesi ile denizden gelen bu doğal güzellik ile tanıştığınızda asla vazgeçemeyeceksiniz. Ürün sağladığı bu faydaların yanı sıra ayrıca cildin nem dengesini korumaya da yardımcı olmaktadır. Cildin kolajen yapısını destekleyerek güçlenmesini sağlar. Tüm gün boyunca nefes alan cilt, tazelendiği, arındığı ve rahatladığı için ışıl ışıl görünecektir.

Ürün Kodu: 1104165

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Marin Kompleks Detoks Maskesinin Faydaları Nelerdir?

  • Cilt gözenekleri arasında biriken kirin ve fazla yağın ciltten derinlemesine temizlenmesini sağlayarak rahat bir nefes almasına yardımcı olur.
  • Güçlü yapısı sayesinde cildin sıkılaşmasında ve gözeneklerin görünümünün azalmasında etkilidir.
  • Makyajın ve çevresel faktörlerin cilt üzerinde oluşan kötü etkisinin ortadan kaldırılmasını sağlar.
  • Cildin beslenmesinde önemli bir yere sahiptir ve doğal minerallerin de desteğiyle cildin parlaklığını geri kazandırır.
  • Soyulabilir özellikte olması nedeniyle ciltten kolayca çıkarılabilir. Ayrıca soyulma etkisiyle ciltte biriken kirlerinde vakumlanmış bir şekilde ciltten atılması sağlanmış olur.
  • Cilt için önemli bir etken olan nem dengesinin korunması aşamasında oldukça etkilidir.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Marin Kompleks Detoks Maske Nasıl Kullanılır?

Ürün göz çevresi ve dudak dışında tüm yüze kalın bir tabaka şeklinde uygulanır. İstenirse boyun bölgesi için de kullanımı uygundur. Sürme işleminden sonra yaklaşık yarım saat kuruması için beklenir. Tamamen kuruduğundan emin olunduğunda soyularak çıkarılır. Her hafta 1 ya da 2 defa uygulanabilir.

Satın Al