3.5/521 Puan

Bayanların güzelleşmek uğruna yapamayacağı şey, denemeyeceği yol yoktur. Son zamanlarda oldukça trend olan altın maskeler de güzelleşme uğruna yapılan bu uygulamalar arasında yerini almaktadır. Altın maskelerin kullanımının çok eski dönemlere dayandığı bilinse de son zamanlarda tekrar ortaya çıkmasında ve popüler olmasında Japonların etkili olduğu görülmektedir. Altın maskeler Türkiye’de de oldukça tercih edilen bir maske türü olmuş durumdadır. İlk çıktığı zamanlarda sadece güzellik salonlarında yapılabilen bu cilt bakım maskesi, artık evde kendi kendinize yapabileceğiniz bir hale getirilmiştir. Farmasi markası cilt bakım ürünleri arasında yerini almış olan yeni ürün Farmasi Dr. Cevdet Tuna Acai Kompleks Altın Maske 80 ML, altın maskenizi evde kendi kendinize yapabilmenizi sağlayan ve oldukça etkili olan bir üründür.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Acai Kompleks Altın Maskesi, içinde bulunan altın yansımaları yanında özel acai kompleksi sayesinde zenginleştirilen bir üründür. Yüze uygulanan macun kıvamındaki maske sanki yüzünüzü komple altın kaplamışsınız gibi görünmenize neden olacaktır. Cildin beslenmesi aşamasında oldukça etkili olan ürün içeriğinde yer alan altın yansımaları sayesinde cildin ışıl ışıl olmasını sağlar. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Acai Kompleks Altın Maskenin düzenli kullanımı sonucunda cildin kaybetmiş olduğu yumuşaklığı ve canlılığı geri kazanabilirsiniz. Altından gelen lüks güzellik bakımını evinize kadar getiren Farmasi markası, ürün çeşitliliği ve kalitesi ile takdiri hak eden bir markadır. Eğer siz de altın maskesinin faydalarını evinize taşımak isteyenlerdenseniz, Farmasi Acai Kompleks Altın Maske ile mutlaka tanışmalısınız. Üstelik piyasada bulunan birçok altın maskeye göre oldukça uygun fiyatlı olan bu ürün denenmesi gereken ürünlerin başında yer almaktadır.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Acai Kompleks Altın Maske Faydaları

  • Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur ve gergin bir cilt ile daha genç görünmeniz kolaylaşır.
  • Ciltte gözle görünen çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi aşamasında etkilidir.
  • Maskenin içeriğinde bulunan özel bileşenlerin de desteğiyle cildin nem dengesinin korunması kolaylaşmaktadır.
  • Cilt hücrelerinin yenilenmesi hızlandığı için daha canlı bir cilt görünümü elde edebilirsiniz.
  • Cildiniz olduğundan çok daha parlak olur.
  • Ciltte bulunan ölü hücrelerin temizlenmesini sağlayarak, akne ve sivilce oluşumunun azaltılmasına yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Uygulama yapılmadan önce cildin iyi bir şekilde temizlenmiş olması gerekecektir. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Acai Kompleks Altın Maske kullanımı için yüz ve boyun bölgesinin uygun olduğu belirtilir. Uygulama yapılacak bölgeye kalın bir tabaka halinde sürme işlemi tamamlanır. Sürme işleminden sonra maskenin ciltte bekletilerek kuruması sağlanmalıdır. Maskenin ciltte tamamen kuruması için yaklaşık 30 dakikaya ihtiyaç duyulur. Tamamen kuruduğundan emin olunduktan sonra soyma işlemi ile maske ciltten çıkarılır. Cildin beslenmesi aşamasında oldukça fayda sağlayan bu ürün ile cildinize bakım yaparak şımartabilirsiniz.

Kayıt Ol İndirimli Satın Al
Satın Al