3/52 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Yatıştırıcı Diş Macunu

Ürün Kodu: 1113529

Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Yatıştırıcı Diş Macunu kısa süre öncesinde insanların hem ağız hem de diş sağlığı noktasında beklentilerinin çok uygun fiyatlarla giderilmesi açısından piyasaya sürülmüştür. Farmasi % 100 yerli üretim yapıyor olmasının avantajını şüphesiz ülkemiz sınırları içerisinde rekabetçi fiyat politikaları ile sürdürmektedir. İnsanların ilk başta marketlerde satılan içeriklerinde kimyasaldan başka bir şey olmayan diş macunlarına kıyasla çok daha uygun fiyatlı olmaları nedeniyle tercih ettikleri ürünlerin, beklentileri karşılaması nedeniyle sürekli kullandıkları da bilinmektedir. Ar-Ge noktasında piyasayı domine eden ürünlerine rağmen hala çalışmalarını sürdüren Farmasi, doğal ürünleri tercih ederek kimyasallardan uzak formüllerle de başarılı sonuçlar elde edilebileceğini kanıtlamıştır.

Yatıştırıcı etkisine vurgu yapılarak Farmasi katalog içeriklerinde yer alan Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Yatıştırıcı Diş Macunu tatlı nane içeriği ile muadil ürünlerden farkını ortaya koymaktadır. Hassas dişlere özel seri olarak üretilen diş macunlarından birisi olan ürün tanışma fiyatı ile Farmasi Katalog içeriklerinde yer almaktadır. Ürün içeriğinde sert aşındırıcı, SLS, renklendirici, gluten ve florid bulunmaması da marketlerdeki diş macunlarından farkını net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Yatıştırıcı Diş Macunu Ürün İçeriği

İnsanların dişlerini fırçalamak alışkanlığını edinmelerinin önemi kadar diş macunu ve diş fırçası edinmelerinin de önemi bulunmaktadır. Özellikle hassas dişler ve diş etleri için formüllerinde kimyasal ürünler kullanılan diş macunlarının kullanımının faydasının mı yoksa zararının mı çok olacağı elbette tartışma konusu olabilir. Bu noktada yatıştırıcı etkisini tatlı nane ferahlığından alan üründe ayrıca meyan kökü de formülüze edilerek zengin bir içerik oluşturulmuştur. Nane ferahlığı ile birlikte meyan kökü formüllerinin bir araya gelmesi de dişlerin temizliği noktasında farklı bir boyut kazandırmaktadır.

Hassas dişlerde ve hassas diş etlerinde doğal içeriği sayesinde kesinlikle zararlı olmayacak şekilde tercih edilebilecek Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Yatıştırıcı Diş Macunu kremsi formülü ile de insanların rahat bir kullanım keyfi yaşamalarına imkan tanımaktadır. Farmasi ürünlerinde beklentilerin karşılanması için her ürün tanıtımında yaptığımız düzenli kullanımın faydalarını bu ürün için de tekrarlayabiliriz. Dişler ürün ile diş hekimleri tarafından belirtilen aralıklarda, düzenli olarak fırçalandığında çok farklı bir renk alacaktır.

Satın Al