3.3/519 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Ferahlatıcı Diş Macunu

Ürün Kodu: 1113528

İnsanların diş sağlığına önem vermeleri noktasında estetik kaygıların da rol aldığı bilinmektedir. Sağlıklı ve beyaz gülüşler şüphesiz kişinin hem iş hayatında hem de sosyal hayatında daha girişken birisi olmasına imkan tanımaktadır. Bu noktada kişinin kendini beyaz bir görüntüsü olmayan dişleri nedeniyle geri plana atması zaman içerisinde psikolojik sorunlara dahi neden olabileceği için mutlaka önemsenmesi gereken detaylar arasında yer almaktadır. Piyasada insanların satın almaları için geliştirilen ürünler farklı fiyat politikaları ile raflarda yerini alsalar da önemli olan uygun fiyatlı ve formüllerinde doğal ürünlere yer verilen diş macunlarının tercih edilmesidir. Farmasi markası son aylarda kategoride zirvede yer almasına rağmen ürün geliştirme çalışmalarına hız kesmeden devam etmiş ve insanların beğenisine Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Ferahlatıcı Diş Macunu adlı ürünü önümüzde katalog için sunmuştur.

Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Ferahlatıcı Diş Macunu ferahlatıcı etkisi ile insanların dikkatlerini çekmektedir. Formül içeriğinde yer alan okaliptüs esansiyel yağı sayesinde kişiye fırçalama esnasında hem tazelik hem de serinlik vermektedir. Formülün meyan kökü ile zenginleştirilmesi ise nefesteki tazeliğe bir hayli fazla olumlu etki sağlamaktadır.

Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Ferahlatıcı Diş Macunu Özellikleri

Ürün ferahlatıcı etkilerinin haricinde beyazlatıcı etkisi ile de muadil ürünlerden farklı olduğunu ortaya koymaktadır.  Hem dişlerin sağlığı açısından hem de günlük hayattaki yoğunluklar nedeniyle dişlerin tavsiye edilenden fazla fırçalanması özellikle hassas dişler ve hassas diş etleri için çeşitli sıkıntılar oluşturmaktadır. Bu nedenle üründen beklentilerinizi karşılayabilmek adına kesinlikle uzman diş hekimlerinin tavsiye ettikleri sıklıklarda ve düzenli olarak kullanım yapılması gerekmektedir.

Kişinin diş macununu belirttiğimiz gibi düzenli kullanıyor olması içeriğinde yer alan okaliptüs esansiyel yağı ve meyan kökü sayesinde nefesindeki tazeliğin saatlerce korunmasını sağlayacaktır. Formülleri sayesinde ortaya çıkan kremsi ürün dişlerin bakımı için sizlere keyifli bir deneyim yaşatmayı başaracaktır. Ürünün içeriğinde gluten yer almaması, sert aşındırıcı ve renklendirici bulunmaması da muadil ürünlerden çok daha avantajlı olmasını kılmaktadır. Üründe ayrıca florid ve SLS de bulunmamaktadır.

Satın Al