3.5/547 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Arındırıcı Diş Macunu

Ürün Kodu: 1113530

Dişlerin sağlıklı olmasının yanında beyaz, inci gibi bir görüntüye sahip olmaları şüphesiz insanların estetik anlamda en çok önemsedikleri konular arasında yer almaktadır. Sağlıklı dişler ile gelen gülüşler insanların hem sosyal hayatlarında hem iş hayatlarında çok daha rahat olmalarına imkan tanımaktadır. Sarı ve bakımsız dişler insanların gülüşlerini dahi etkiledikleri için toplumdan kendilerini soyutlamalarına dahi neden olabilmektedir. Sağlıklı ve beyaz dişler bu kadar önemli olduğu için tercih edilmesi gereken onlarca farklı yöntem, onlarca farklı ürün bulunmaktadır. Farklı fiyat politikaları ile satışa sunulan ürünler için her birinin beklentileri karşılayacak sonuçlar verdiğini söylemek elbette mümkün değildir. Bu süreçte doğal, sağlığa zararlı olmayan bileşikli ürünleri ile dikkatleri çeken Farmasi de birbirinden farklı diş macunu seçeneklerini ürün kataloglarına eklemiş ve eklemeye devam etmektedir. Bu yazımızda henüz yeni tanıtımı gerçekleştirilen Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Arındırıcı Diş Macunu hakkında bilgilendirmeler yapacağız.

Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Arındırıcı Diş Macunu Özellikleri

Farmasi ar-ge birimi tarafından özel olarak geliştirilen ürün sağlık unsurlarını göz ardı etmeden insanların dişleri hakkında beklentilerini karşılayacak özelliklerde hazırlanmıştır. Ürün içeriğinde meyan köküne yer verilmesi meyan kökünün doğal ve eşsiz faydalarından yararlanılmasına olanak sağlamıştır. Meyan kökü haricinde Neem yağı ile de kombine edilen diş macunun formülü bu sayede bir hayli zenginleştirilmiştir.

Ürün içeriğinde sert aşındırıcılara, renklendiricilere, floride, SLS’ye ve en önemlisi Gluten’e kesinlikle yer verilmemiştir. Zengin formülü kremsi bir yapı oluşturması nedeniyle kişinin diş fırçalaması esnasında kesinlikle zorlayıcı bir etki oluşmamaktadır. Zengin ve diş, ağız sağlığına kesinlikle zarar vermeyecek formülü sayesinde diş hekimleri tarafından belirtilen sıklıklarda, düzenli olarak dişlerinizi fırçalamak dişlerin temizliğine farklı bir boyut kazandırmaktadır.

Farmasi Dr. C. Tuna Whitening Arındırıcı Diş Macunu içeriğinde sert aşındırıcı yer almıyor olması nedeniyle hassas diş etlerinde de sorunsuz bir şekilde kullanılabilir ve ağız bakımı kusursuzca sağlanmış olur. Dişlerin özellikle sigara, aşırı kahve tüketimi gibi nedenlerden dolayı sararması ilk kullanımdan sonra fark edilecek düzeyde ortadan kaldırılmaktadır. Kişinin özellikle çevresini rahatsız edecek istenmeyen ağız kokuları için de eşsiz bir çözümdür.

Satın Al