4.1/57 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna İntim Yıkama Jeli

Ürün Kodu: 1105013

Kadın vücudunun en hassas, en sıcak ve en nemli olan bölgesi dış genital bölge olarak adlandırılmaktadır. Kadınların dış genital bölge temizliği noktasında özel bir bakım ve temizlik yapıyor olmaları çok önemlidir. Kadınların bu bölgenin özel bir bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyduğu noktasında zaman içerisinde daha fazla bilinçleniyor olduğu bilinmektedir. Yapılan piyasa araştırmaları neticesinde Farmasi markası da piyasada bu konudaki ürünlerin eksikliklerini fiyat / performans açısından değerlendirmiştir. Bu değerlendirme sonucunda Farmasi Katalog içeriğinde yer alan ürünlere bir yenisinin daha eklenmesi sağlanmıştır. Farmasi Dr. C. Tuna İntim Yıkama Jeli adlı ürün muadil markaların ürünlerine nazaran firmanın farklı satış teknikleri tercih etmesi ve % 100 yerli sermaye olmasının bir getirisi olarak çok uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Farmasi Dr. C. Tuna İntim Yıkama Jeli Özellikleri

Ürogenital enfeksiyonların kadın doğum polikliniklerine en sık başvurma nedenleri arasında yer almaktadır. Kadınlarda dış genital bölge temizliği bu gibi olumsuz durumların minimum seviyelere çekilebilmesi açısından önemlidir. Dış genital bölgenin temizliğinin ve bakımının önemi menstruel kan, idrar ve kan gibi atıkların bu bölgede buluşuyor olmasıdır. Bu da mikropların bu bölgeye yerleşip çoğalmalarına neden olmaktadır. 225 ml gramaj paketi ile satışa sunulan Farmasi Dr. C. Tuna İntim Yıkama Jeli dış genital bölgenin tatmin edici bir şekilde temizlenmesi noktasında yardımcı olmaktadır. Ürün ayrıca bölgenin sağlığı için ihtiyaç duyulan pH dengesinin sağlanmasını da destekler.

Geliştirilen formülü sayesinde cilde verdiği hoş kokunun bir hayli kalıcı olduğu ürün içeriğinde yatıştırıcı özler de bulunmaktadır. Gün boyu tazelik hissi veren ürün içeriğinde sülfat, SLES, paraben, SLS ve boya bulunmamaktadır. Ürün hafif dokusu ile de muadil ürünlerden farkını ortaya koymaktadır. Düzenli kullanım sayesinde prebiyotik içeriğinin bir avantajı olarak cildin yapısının düzenlenmesi noktasında etkili olmaktadır. İçeriğinde cildin nemlenmesine ve temiz tutulmasına yardımcı olan söğüt kabuğu bulunmaktadır. Formüllerinde yer alan manuka yağı ise adeta bir bariyer görevi üstlenerek cildin ihtiyacı olan hijyenin korunmasında aktif rol almaktadır.

Satın Al