3.8/58 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili

Ürün Kodu: 1203003

Erkeklere nazaran kadınların çok daha fazla kişisel bakımlarına özen gösteriyor olmaları ürünleri ile beklentileri sürekli karşılayan Farmasi tarafından çok farklı ürünlere katalog içeriklerinde yer vermesine neden olmaktadır. Herhangi bir yatırım maliyeti olmadan katalog fiyatlarında hali hazırda çok ekonomik rakamlarla satışta olan ürünleri % 30 – 40 bandında çok daha uygun satın alabilmek için Farmasi Üyelik işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ürünler ve üyelik sonrasında dikkat etmeniz gerekenler hakkında bilgi alabilmek adına bizlere iletişim bölümünde yer alan cep telefonu numarasından ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda kategoride yer alan diğer ürünlere nazaran kullanım oranı düşük olan fakat tercih edilebilirliği sağladığı faydalar öğrenildikçe gün geçtikçe artan Farmasi Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili hakkında merak edilen tüm sorulara yanıt vereceğiz.

Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili firmanın Wipes Intimate Care serisinde yer verdiği bir üründür. Ürün paketi içeriğinde adet temizleme mendili bulunmaktadır. Formülü sayesinde pH dengesinin sağlanmış olması dış genital bölgeye tazelik hissi verilmesine ve nazikçe temizleme noktasında avantaj sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Ürün günlük kullanım için uygun olup, günlük kullanıldığında herhangi bir sıkıntı oluşturmayacaktır. Şüphesiz bunda ürün içeriğinde alkol, boya ve paraben gibi malzemelere yer verilmemiş olmasının etkisi bir hayli fazladır. Artık insanlar üretim aşamalarında minimum kimyasal malzemenin kullanıldığı ürünleri tercih etmek istiyorlar. Özellikle bu cilt gibi hassas ve önem verilen bölgelerin temizliği için tercih edilen ürünlerde çok daha katı prensipler benimsemelerine neden olmaktadır.

Farmasi Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili Özellikleri

Geliştirilen formülü sayesinde hafif bir dokusu olan Farmasi Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili dış genital bölgede hem uzun süreli ferahlık hem de temizlik sağlamaktadır. Kişi bu sayede kendisini çok daha uzun süre taze hissetmektedir. Ürün içeriğinin formülleri ele alındığında bahsettiğimiz olumlu etkileri söğüt kabuğu özlü prebiyotik ve manuka içeriği ile sağladığı görülmektedir. Kadınlara özel hassas bakım sağlayan ürün üretim aşamasında hem hipoallerjenik hem de jinekolojik olarak testlere tabi tutulmuştur.

Satın Al