3.9/568 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı

Ürün Kodu: 1111067

Göz çevresi bakımı oldukça önemli bir konudur. Kişilerin kendilerini daha iyi hissetmesi ve çevrelerine karşı daha bakımlı görünmesini sağlamanın yolu da yüz ifadesinin sağlıklı görünüyor olmasından geçer. Yüz ifadesini değiştiren en belirgin bölge de şüphesiz gözlerdir. Eğer göz çevresi bakımına dikkat edilmezse makyaj yapılsa dahi ifadede göze hoş gelmeyen noktalar oluşur.

Farmasi markası kişisel bakım ürünleri arasında White+ Correct serisinde yerini alan Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı sayesinde göz çevresi bakımında istenilen en mükemmel sonuçların elde edilebilmesi mümkündür. Gözaltı bölgesinde zamana karşı koymakta güçlük çeken hassas deri bölgesi bu ürün ile tam bir koruma altına alınır. Bahsedilen bölge normal cilt yapısından çok daha ince bir yapıya sahip olduğu için bakımı konusunda da çok daha dikkatli olunması gerekecektir. Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı kullanımı ile bu gereken önemi göstermiş ve bakımı sağlamış olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı İçeriği ve Faydaları

Ürün içeriği özel laboratuvar ortamında geliştirilmiş mükemmel etkili bir formüle sahiptir. Aydınlatıcı göz balmı dermatolojik olarak test edilmiştir. Formülü yosun ve kum zambağı özleri ile zenginleştiriliş olan Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı, kullanmaya başladığınız ilk anlardan itibaren bakışlarınıza ışıltı katacaktır. Ürünün düzenli kullanımı sayesinde elde edilmek istenen etkinin artacağı gözlemlenebilir. Gözaltlarında meydana gelen torbalanma, morluk ve kırışıklıkların azaltılmasında oldukça etkilidir. Bakı yapılan bölgeniz pürüzsüz ve aydınlık görünmesini sağladığı için yüz ifadesini genel anlamda güzelleştirecektir. Üründen elde edilen fayda yanında eşsiz bir bakım yapmanın da keyfini çıkarabilirsiniz.

Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı İçin Kullanım Önerisi

Göz çevresi bakımı diğer cilt bakımı türlerine göre daha hassastır. Bu sebeple de ürün uygulaması yapılırken nazik hareketlerle uygulama yapılmasına dikkat edilesi gerekir. Ürün kullanımı sırasında öncelikle parmak uçlarına sıkılmalı ve daha sonra gözaltına sürülmelidir. Gözaltına uygulama yaparken göz çukurunun tamamına ve göz çevresine hafif şekilde masaj yapılarak işlem tamamlanır. İstenen etkinin artması istenirse her gün düzenli şekilde kullanılması gerekecektir. Ürünün göz ile temas etmemesi için dikkat edilmesi gerektiğini unutmayınız.

Satın Al