Farmasi Danışman

//Farmasi Danışman

Farmasi Danışman

2018-10-31T13:51:39+00:00Yazar |Genel|1 Yorum

Farmasi şirketinde, farmasi üye veya kayıt işlemi gerçekleşmiş ve ürün alan kişi danışman olarak ifade edilmektedir. Farmasi danışman olabilmek için ilk olarak farmasi üye veya kayıt işlemlerinizi tamamlamış olmalısınız. Sonra ilk sipariş verdiğinizde farmasi danışmanı olmuş olursunuz.

Farmasi danışmanlığının ilk adımı olan üye ve kayıt işlemi ise aşağıda farklı yollarla açıklanmıştır.

Nasıl Olunur ?

1- Hızlı bir şekilde farmasi üye ve kayıt işleminizi gerçekleştirmek isterseniz . ” https://farmasiint.com/default?RefGuid=77da99c2-6f90-4a2c-92ed-978c48838580 ” sponsor linki formunu doldurarak üye olabilirsiniz.

2- Siteden üyelik ön başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli sponsorlar size dönüş yapar. Hem bilgilendirme yapar hemde farmasi üye kayıt işlemlerinizi gerçekleştirir.

3- https://farmasi.web.tr/ linkindeki siteden kayıt ön formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli sponsorlar sizinle iletişime geçerler. Farmasi ile ilgili bilgilendirme yapar ve farmasi üye kayıt işlemlerinizi gerçekleştirir.

4- Farmasi müşteri hizmetler ile görüşme sağlayıp, kimlik bilgileriniz ile farmasi üye ve kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

5- Farmasi resmi web sitesi aracılığıyla form doldurularak başvuru yapabilirsiniz.

Farmasi üye ve kayıt işlemi için ilk üç maddeyi öneriyoruz.

Farmasi Danışmanı Olma Şartı:

Farmasi danışmanı olabilmek için aranan iki şart vardır. Bunlardan birincisi 18 yaşını doldurmuş olmak ikincisi ise Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olup TC kimlik numarasına sahip olmaktır.

Neden Farmasi Danışmanı Olmalıyız  ?

Çünkü farmasi’nin güvenilir kazanç dünyasında sen de olmalısın. Hem kullan hem de kazan. Beğendiğin ve ihtiyaç duyduğun ürünleri kullanırken sağlanan indirimli fiyatlar ve kampanyalarla tasarruf etme imkanına sahip olacaksın. Kullanıp beğendiğin ürünleri yakın çevrene kullandırırarak ve katalog ile satış yapıp para kazanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarını danışman yaparak kendi alt ekibinizi oluşturabilir, ekibinizi yönetebilir ve ekip olarak birlikte para kazanabilirsiniz. Çünkü farmasi danışmanı olduğunuz zaman 68 yıllık tecrübeyle ve ilaç kalitesinde üretilen kaliteli kozmetik ürünlerini kullanarak güzelliğinize güzellikler katarak kendinizi bakımlı ve mutlu hissedersiniz. En son teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları sonucu üretilmiş güzellik ve bakım ürünlerini deneyince hissedecek ve kendinizdeki farkı görüp vazgeçemeyeceksiniz.

Hemen farmasi danışmanı olmalısınız. Çünkü farmasi danışmanı olduğunuzda farmasi ailesinin bir parçası olursunuz ve yeni bir dünyada olduğunuzu hissedersiniz. Farmasi sizin için eğitimler ve seminerler vererek öğrenmenizi ve güçlenmenizi sağlar. Daha başarılı olmanız ve daha çok kazanmanız için farmasi tüm gücüyle desteğini size verir.

Farmasi danışmanı demek daha fazla başarı, daha çok kazanç demektir. Çünkü farmasi demek güç demektir.

Yorumlar

 1. sera 5 Haziran 2018 at 13:23 - Cevapla

  Bende 2 yılı aşkın süredir farmasi danışmanı olarak bu işin içindeyim.
  Ürünlerini hem kullanıyorum hemde satıp para kazanıyorum.
  Farmasi ürünlerini indirimli alıyor katalog fiyatından satıyorum.
  Şimdi bir alt ekibim var ve grup olarak birlikte kazanıyoruz.
  Ek iş isteyen kişiler benim gibi farmasi işini yapabilirler.

Yorum Yap